Kamera z funkcją zliczania osób

Kamera IP Hikvision iDS-2CD6412FWD/C ma funkcjonalność która pozwala na zliczanie osób wchodzących i wychodzących na obiekt, korytarz czy do sklepu itp. Dzięki tej funkcji wbudowanej w oprogramowanie kamery szybko możemy pobrać dane statystyczne.

Takie generowanie raportów z poszczególnych obiektów i okresów czasowych, jak również prezentacje tych danych na wykresach pozwala na dostarczenie pełnych danych dla każdego interesującego nas obiektu.

Poniżej przykładowy zrzut ekranu z kamery, gdzie widoczna jest  ilość osób wchodzących i opuszczających sklep (prawy górny róg).

kamera-z-funkcja-zliczania-osob_2

 

 

 

 

Kamerę zliczającą umieszcza się nad wejściem do obiektu. Zliczanie osób następuje przy przejściu między wirtualnymi liniami – obszarem konfigurowalnym w programie kamery. Dostęp do danych  po zalogowaniu do interfejsu kamery przez przeglądarkę internetową zarówno lokalnie przez sieć LAN, jak również przez sieć WAN. Prezentacja danych jest dostępna on-line podczas podglądu. Dane można pobrać w formie statystyk eksportowanych do pliku Excel.

Może Ci się również spodoba