MENU

Waluta:
Konfiguratory Volta

Skorzystaj z naszego konfiguratora i samodzielnie zbuduj własny system alarmowy lub zestaw telewizji dozorowej. Wystarczy, że wybierzesz rozwiązanie, którym jesteś zainteresowany i odpowiesz na kilka przygotowanych przez nas pytań. Na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi, nasi doświadczeni pracownicy przygotują i przedstawią Ci unikalną ofertę, w pełni dostosowaną do Twoich preferencji.

Wystarczy kliknąć
Zamknij

Came - Promocja na zestawy automatyki wjazdowej

Powrót
15.02.2021

 

Promocja jakiej jeszcze nie było - iVolta przedstawia zestawy automatyki wjazdowej firmy CAME, jednego z wiodących producentów automatyki do bram, szlabanów parkingowych oraz systemów kontroli dostępu.

 

Zestawy automatyki z serii BXV to idealne rozwiązanie dla bram przesuwnych instalowanych zarówno w domach jednorodzinnych, jak również wspólnotach mieszkaniowych. Sercem takiego zestawu jest niezawodny siłownik z wbudowaną centralą zarządzającą, wyposażony w szereg funkcji gwarantujących skuteczność i bezpieczeństwo pracy. Do mechanizmów gwarantujących ochronę użytkownika należy wbudowany enkoder wspomagany przez sieć fotokomórek - wykrywa on przeszkody i kontroluje ruch bramy w zależności od wyników inteligentnej analizy. Silnik 24 V zapewnia wieloletnią, niezawodną pracę również przy intensywnym użytkowaniu w budynkach wielorodzinnych lub obiektach przemysłowych. Nowoczesna płyta centrali umożliwia rozbudowę funkcjonalności instalacji m.in. o opcję zdalnego sterowania bramą poprzez sieć GSM, WiFi lub LAN. Systemem można zarządzać zdalnie za pomocą technologii CAME CONNECT. Dzięki zainstalowaniu aplikacji użytkownik może konfigurować połączone z chmurą urządzenia, sprawdzać ich stan oraz zdalnie je obsługiwać.

 

Dowiedz się więcej na iVolta:

 

 

Generated button