MENU

Waluta:
Konfiguratory Volta

Skorzystaj z naszego konfiguratora i samodzielnie zbuduj własny system alarmowy lub zestaw telewizji dozorowej. Wystarczy, że wybierzesz rozwiązanie, którym jesteś zainteresowany i odpowiesz na kilka przygotowanych przez nas pytań. Na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi, nasi doświadczeni pracownicy przygotują i przedstawią Ci unikalną ofertę, w pełni dostosowaną do Twoich preferencji.

Wystarczy kliknąć
Zamknij

Oficjalnie ruszamy z akcją “Wiosna Instalatora 2021” na iVolta! 

Powrót
07.04.2021

Oficjalnie ruszamy z akcją “Wiosna Instalatora 2021” na iVolta! 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prace instalacyjne zimą napotykają na wiele trudności i razem z Wami cieszymy się z nadejścia wiosny. W związku z rozpoczęciem nowego sezonu, zorganizowaliśmy akcję promocyjną na urządzenia i akcesoria Yotogi, które, jak wiemy, cieszą się wśród Was ogromną popularnością.

A co konkretnie Wam proponujemy? 

  • Niezawodne kontaktrony magnetyczne - zabezpieczenie, którego nie pokona nawet James Bond, chociaż zapewne będzie się starał;
  • Funkcjonalne i nowoczesne przyciski wyjścia - zachwycą każdego klienta, więc przydadzą się Wam większe zapasy;
  • Niezwykle wytrzymałe zwory elektromagnetyczne i elektrozaczepy - kontrolują dostęp skuteczniej niż ochrona w budynku FBI;
  • Wszelkiej maści akcesoria, czyli uchwyty do zwór i inne elementy techniczne. - mogą się wydawać niepozorne, ale wiemy, że są jak ser na pizzy - nie da się bez nich obejść.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej akcji promocyjnej “Wiosna Instalatora 2021”, w ramach której proponujemy Wam okazyjne ceny na produkty, które znacie, kochacie i które możliwie najbardziej ułatwiają i uprzyjemniają Wam pracę. Są wśród nich pojedyncze urządzenia, a także całe zestawy, dla tych z Was, którzy pracują przy większych projektach. Odwiedźcie naszą stronę i sami zdecydujcie, czego najbardziej w danej chwili potrzebujecie.

Do zobaczenia na iVolta!

Zobacz promocję