MENU

Waluta:
Konfiguratory Volta

Skorzystaj z naszego konfiguratora i samodzielnie zbuduj własny system alarmowy lub zestaw telewizji dozorowej. Wystarczy, że wybierzesz rozwiązanie, którym jesteś zainteresowany i odpowiesz na kilka przygotowanych przez nas pytań. Na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi, nasi doświadczeni pracownicy przygotują i przedstawią Ci unikalną ofertę, w pełni dostosowaną do Twoich preferencji.

Wystarczy kliknąć
Zamknij

Optiva - Nowoczesne rozwiązania CCTV IP

Powrót
03.02.2021

OPTIVA to marka łącząca pasję i wieloletnie doświadczenie firmy Volta w zakresie telewizji dozorowej  oraz najnowsze rozwiązania techniczne. Staramy się aby produkty z logiem OPTIVA posiadały cechy techniczne wyróżniające je na rynku, ale dbamy także o walory estetyczne naszych produktów. Ważnym atutem OPTIVY jest lokalizacja produktu - nasze urządzenia zawsze wyposażone są w polskie menu, polską instrukcję obsługi, a także oprogramowanie w polskiej wersji językowej.

 

OPTIVA  to nowoczesne rozwiązania CCTV IP, umożliwiające stworzenie doskonałej jakości systemu monitoringu wizyjnego. Rodzinę urządzeń cechuje z jednej strony prostota i intuicyjność, z drugiej natomiast - wysoka stabilność i niezawodność oraz bogata funkcjonalność. Produkty marki OPTIVA to idealne rozwiązanie do instalacji monitoringu wideo, gdzie wymagany jest optymalny stosunek jakości do ceny.

 

Sprawdź na ivolta!

Generated button

 

Wyświetl po: