MENU

Waluta:
Konfiguratory Volta

Skorzystaj z naszego konfiguratora i samodzielnie zbuduj własny system alarmowy lub zestaw telewizji dozorowej. Wystarczy, że wybierzesz rozwiązanie, którym jesteś zainteresowany i odpowiesz na kilka przygotowanych przez nas pytań. Na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi, nasi doświadczeni pracownicy przygotują i przedstawią Ci unikalną ofertę, w pełni dostosowaną do Twoich preferencji.

Wystarczy kliknąć
Zamknij

Promocja na zabezpieczenia przeciwprzepięciowe

Powrót
27.05.2021

 

 

BOX PTF-1-EXT/PoE jest zewnętrznym zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym IP z funkcją PoE o najwyższym stopniu ochrony, dedykowanym dla urządzeń sieciowych zagrożonych skutkami wyładowań atmosferycznych itp. Urządzenie zostało wyposażone w złącza typu KRONE a także gniazda RJ-45, które umożliwiają dowolną konfigurację podłączenia infrastruktury kablowej. Serię Extreme wyróżnia najnowsze rozwiązanie w postaci super-szybkich bezpieczników automatycznych, powstających w technologii MOSFET. Gwarantują one niezwykle niską oporność elektryczną podczas standardowego trybu pracy, dzięki czemu, w układzie LAN nie powstają żadne straty. W trakcie przepływu prądu, jego natężenie jest stale monitorowane. Wzrost powyżej ustalonej wartości, wiąże się z automatycznym odłączeniem obwodu wyjściowego w czasie maksymalnym zaledwie 1uS. Gwarantuje to całkowite odizolowanie warstwy fizycznej LAN od przewodu w całym czasie trwania zagrożenia a także powoduje szybszy wzrost napięcia na elementach ochronnych. Dzięki temu reakcja na powstałe przepięcie jest znacznie szybsza.

 

Ogranicznik przepięć PRO/PoE PTF-51-PRO/POE Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe LAN o podwyższonej wytrzymałości udarowej, przeznaczone jest do ochrony przeciwprzepięciowej urządzeń pracujących w sieci LAN, w tym kamery IP, komputery PC, przełączniki LAN, sterowniki automatyki przemysłowej i budynków. Kompatybilne z sieciami Ethernet 10Base-T oraz 100Base-T, wykorzystującymi okablowanie kategorii 5, 5e oraz 6. Każda żyła obwodu transmisji danych oraz zasilania PoE, chroniona jest przed udarami do 2kA z bezpośrednim odprowadzaniem ładunku do ziemi. Wysokiej jakości obwody drukowane wraz ze strojonymi parami różnicowymi, zapewniają bardzo dobre parametry transmisyjne i przyczyniają się do eliminacji przesłuchów, które są przyczyną niestabilnej pracy sieci LAN.

Produkt przeznaczony jest do instalacji, w których chociaż jedno z urządzeń końcowych sieci LAN znajduje się wewnątrz budynku lub w inny sposób jest narażone na przeniknięcie do instalacji ładunków o dużych wartościach. Dwa stopnie ochronne z funkcją odsprzęgania, skutecznie eliminują przepięcia względem ziemi oraz powstające wewnątrz par transmisyjnych.

 

PTF-51-ECO/PoE/Micro jest miniaturowym ogranicznikiem przepięć, dedykowanym do sieci LAN 100-BaseT, opartych na przewodach UTP 5 lub 6 kategorii. Małe wymiary oraz wbudowany przewód z wtykiem umożliwia szybki i łatwy montaż oraz ukrywanie urządzenia w niedużych obudowach. Idealnie nadaje się do ochrony kamer przemysłowych IP, wyposażonych w oryginalne podstawy ukrywające akcesoria i wszelkie połączenia. Ogranicznik chroni przed skutkami przepięć oraz wyładowań atmosferycznych, a także aktami wandalizmu (działanie paralizatorów). Może być używane do zabezpieczania sieci LAN wewnątrz budynków, chroniąc urządzenia końcowe oraz switche lub mosty radiowe. Urządzenie indywidualnie chroni każdą parę transmisyjną, gdzie następuje eliminacja przepięć powyżej 6V wewnątrz nich.

 

Produkty marki Ewimar:

Generated button