MENU

Waluta:
Konfiguratory Volta

Samodzielnie zbuduj własny system alarmowy lub zestaw telewizji dozorowej. Skorzystaj z poniższego konfiguratora. Z jego pomocą automatycznie powstanie zapytanie wg. którego nasi doświadczeni pracownicy przygotują najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wystarczy kliknąć
Zamknij

Satel - Jesienne Nowości

Powrót
13.10.2020

Zobacz Produkty

Wśród przygotowanych przez firmę nowości, na uwagę zasługuje pojawienie się dwóch kolejnych produktów w rodzinie central PERFECTA. Modele PERFECTA-IP 32 oraz PERFECTA-IP 32-WRL wyposażone są w zintegrowany komunikator ethernetowy, umożliwiający obsługę systemu przez aplikację mobilną, a także jego zdalną konfigurację z użyciem programu PERFECTA Soft oraz przesyłanie kodów zdarzeń do stacji monitorujących. W ten sposób możesz zarządzać centralą z poziomu smartfonu lub tabletu, gdziekolwiek jesteś.

Moduły INT-GSM LTE i GSM-X-PSTN

Nowy moduł komunikacyjny INT-GSM LTE dla central serii INTEGRA i INTEGRA Plus umożliwia przesyłanie sygnału przez sieci komórkowe 4G, 3G lub 2G. Dane za jego pośrednictwem mogą być przesyłane z wykorzystaniem technologii LTE/HSPA+/EDGE/GPRS.

Moduł telefoniczny GSM-X-PSTN rozszerza możliwości modułów komunikacyjnych GSM-X LTE i GSM-X, umożliwiając przesyłanie kodów zdarzeń do stacji monitorującej za pośrednictwem analogowej linii telefonicznej PSTN. Użycie tego kanału może odbywać się równolegle do transmisji danych przez sieć komórkową lub stanowić dla niej alternatywę.

Tester sygnału radiowego ARF-200 ABAX 2

Kolejna nowość w ofercie firmy SATEL to narzędzie diagnostyczne ARF-200. Określa ono poziom sygnału odbieranego i wysyłanego przez urządzenia pracujące w ramach dwukierunkowego systemu bezprzewodowego ABAX 2. Pozwala również sprawdzić poziom „szumu” radiowego generowanego przez inne urządzenia radiowe pracujące w kanałach systemu.

Czujka zmierzchu i temperatury ADD-200

Z kolei rodzina urządzeń systemu ABAX 2 powiększyła się o zewnętrzną bezprzewodową czujkę ADD-200. Urządzenie zostało wyposażone w dwa czujniki – zmierzchu i temperatury. Uzyskiwane za jej pośrednictwem informacje o aktualnym natężeniu światła oraz temperaturze mogą być wykorzystywane do realizacji funkcji automatyki budynkowej w systemie Smart Home.

Bezprzewodowa czujka uniwersalna systemu MICRA MXD-300 (433 MHz)

Do grupy produktów skupionych wokół bezprzewodowego systemu MICRA, dołącza wielofunkcyjna czujka MXD-300, która może pełnić funkcje:

  • czujki magnetycznej,
  • czujki magnetycznej z wejściem roletowym,
  • czujki wstrząsowej,
  • czujki wstrząsowej i magnetycznej,
  • czujki zalania wodą.

Czujka może pracować z następującymi urządzeniami: centrale alarmowe PERFECTA WRL, kontrolery VERSA-MCU i MTX-300 oraz moduł alarmowy MICRA.