iVolta

MENU

Waluta:
Zamknij
Moduł SFP TL-SM311LS TL-SM311LS TP-LINK

Moduł SFP TL-SM311LS TL-SM311LS TP-LINK

  • Kod Volta: TL-SM311LS
  • Indeks Volta: 45691
(0)
  • Twoja cena:74,42 zł
  • 60,50 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brakSprawdź produkty podobne

    Darmowa dostawa od 400,00 zł
icon
SPRZEDAŻ HURTOWA
Kupuj w cenach
hurtowych
Zostań naszym
partnerem handlowym!

Opis produktu:

  • Jednomodowy moduł MiniGBIC
  • Możliwość instalacji w przełącznikach TP-Link z gigabitowymi slotami SFP

Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.

Standardy i protokoły IEEE 802.3z, TCP/IP
Długość fali 1310 nm
Zasilanie 3,3 V
Certyfikaty FCC, CE
Kabel Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu Jednomodowy 9/125 um
Maks. długość kabla 20 KM
Prędkość transmisji 1,25 Gb/s
Typ portu LC dupleks
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~85℃ (-40℉~185℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, brak kondensacji
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, brak kondensacji

Dane techniczne:

  • ProducentTP-LINK
  • Gwarancja24 miesiące
  • Typ produktuPort
  • Waga0,455kg
  • Twoja cena:74,42 zł
  • 60,50 zł netto

    Dostępność:
    Chwilowy brakSprawdź produkty podobne

    Darmowa dostawa od 400,00 zł
icon
SPRZEDAŻ HURTOWA
Kupuj w cenach
hurtowych
Zostań naszym
partnerem handlowym!

Sprawdź również inne produkty podobne:

Opinie o produkcie:

Brak opinii dla tego produktu. Aby dodać nową opinię o tym produkcie musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Załóż je tutaj

Twoje ostatnio oglądane produkty: