MENU

Waluta:
Konfiguratory Volta

Skorzystaj z naszego konfiguratora i samodzielnie zbuduj własny system alarmowy lub zestaw telewizji dozorowej. Wystarczy, że wybierzesz rozwiązanie, którym jesteś zainteresowany i odpowiesz na kilka przygotowanych przez nas pytań. Na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi, nasi doświadczeni pracownicy przygotują i przedstawią Ci unikalną ofertę, w pełni dostosowaną do Twoich preferencji.

Wystarczy kliknąć
Zamknij

Wyjątkowa, letnia promocja firmy Bosch!

Powrót
01.07.2021

Lato na iVolta to przede wszystkim gorące okazje!

Z przyjemnością przedstawiamy nową akcję promocyjną firmy Bosch - przy zakupie pakietu 16 czujek dualnych BLUE LINE TriTech ISC-BDL2-WP12GE, otrzymasz akumulatorową piłę szablastą GSA 12V-14 Professional GRATIS!

Czujka ruchu Bosch BLUE LINE TriTech ISC-BDL2-WP12GE jest urządzeniem dualnym, którego działanie opiera się na połączeniu pasywnej podczerwieni (PIR) oraz technologii mikrofalowej. Jest to model wyposażony w przetwarzanie FSP oraz funkcję odporności na zwierzęta o wadze do 45 kg, co umożliwia niemal natychmiastową reakcję na obecność człowieka bez generowania fałszywych alarmów z innych źródeł. Dzięki dynamicznej kompensacji temperaturowej, czujka dostosowuje swoją czułość do warunków zewnętrznych, a adaptacyjne przetwarzanie mikrofalowe pozwala na minimalizację zakłóceń tła. Hermetyczne zamknięcie układu elektroniki w płycie czołowej z osłoną ochronną zapobiega uszkodzeniom mechanicznym oraz wnikaniu owadów do środka obudowy.

Piła akumulatorowa Bosch GSA 12V-14 Professional szybko stanie się Twoim najlepszym towarzyszem w domu i pracy. Nadaje się zarówno do cięcia metalu i drewna, jak również tworzyw sztucznych. System Bosch SDS zapewnia szybką i komfortową wymianę brzeszczotów, a najnowocześniejsza technologia litowo-jonowa Bosch Premium wydłuża żywotność i gwarantuje maksymalny czas pracy akumulatora. System elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection) chroni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem ogniw, dzięki czemu możesz być pewien, że narzędzie będzie Ci służyć przez długie lata.

Nie czekaj - kupuj na iVolta i odbieraj prezenty!

Promocja trwa od 1 lipca 2021 do 31 sierpnia 2021 lub do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

Zobacz Promocję