MENU

Waluta:
Konfiguratory Volta

Skorzystaj z naszego konfiguratora i samodzielnie zbuduj własny system alarmowy lub zestaw telewizji dozorowej. Wystarczy, że wybierzesz rozwiązanie, którym jesteś zainteresowany i odpowiesz na kilka przygotowanych przez nas pytań. Na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi, nasi doświadczeni pracownicy przygotują i przedstawią Ci unikalną ofertę, w pełni dostosowaną do Twoich preferencji.

Wystarczy kliknąć
Zamknij

Wyjątkowa, wiosenna promocja marki Bosch

Powrót
07.04.2021

Wiosennych akcji na iVolta ciąg dalszy!

Z przyjemnością przedstawiamy nową promocję firmy Bosch - przy zakupie pakietu 6 zewnętrznych czujek ruchu OD850-F1E, otrzymasz akumulatorowe narzędzie wysokoobrotowe GRO 12V-35 Professional marki Bosch w zestawie z 2 akumulatorami oraz akcesoriami GRATIS!

Zewnętrzna czujka ruchu Bosch OD850-F1E jest urządzeniem dualnym, którego działanie opiera się na połączeniu pasywnej podczerwieni (PIR) oraz technologii mikrofalowej. Jest to model przeznaczony do stosowania na zewnątrz budynku - posiada zatem wysoką odporność na czynniki atmosferyczne, mogące zakłócić jego działanie. Nowoczesna technologia Motion Analyzer II wykorzystuje zaawansowane techniki analizy odbieranych sygnałów, aby skutecznie wyeliminować źródła fałszywych alarmów, a dwa poziomy czułości umożliwiają użytkownikowi konfigurację ustawień czujki według potrzeb. 

Elektronarzędzie Bosch GRO 12V-35 Professional szybko stanie się Twoim najlepszym towarzyszem w domu i pracy. Nadaje się zarówno do cięcia metalu i kamienia i szlifowania oraz polerowania powierzchni metalowych i lakierowanych, jak również do do wiercenia w drewnie, metalu, tworzywach sztucznych i lekkich materiałach budowlanych. Wydajny silnik z prędkością obrotową rzędu 35000 rpm gwarantuje utrzymanie wysokiego tempa pracy, a kompaktowa konstrukcja, ergonomiczne wzornictwo i niska waga zapewniają wygodę użytkowania. System elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection) chroni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem ogniw, dzięki czemu możesz być pewien, że narzędzie będzie Ci służyć przez długie lata. 

Nie czekaj - kupuj na iVolta i odbieraj prezenty! Promocja trwa od 29 marca 2021 do 31 maja 2021 lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

Zobacz promocję