Zostań Partnerem Handlowym firmy Volta

Odkrywaj z nami systemy zabezpieczeń

Zaufaj stabilnemu i doświadczonemu dystrybutorowi sprzętu od ponad 20 lat

Dowiedz się więcej
Zarejestruj się

Kogo szukamy?

Do współpracy partnerskiej zapraszamy instalatorów systemów zabezpieczeń, agencje ochrony, biura projektowe,
generalnych wykonawców i integratorów. Dbamy o to, aby dostarczać naszym Partnerom urządzenia odpowiadające ichaktualnym potrzebom i będące jednocześnie odzwierciedleniem najnowszych rozwiązań technicznych dostępnych na rynku.

Co oferujemy?

Już dla założyciela firmy Volta, Janusza Olesiewicza będącego pasjonatem elektroniki, jakość produktów miałaznaczenie priorytetowe. Takie podejście jest wyznawane przez naszych pracowników, którzy z dużym zaangażowaniemuczestniczą we wprowadzaniu do oferty produktów. W dużej mierze są to produkty stanowiące rezultat stałego kontaktu
z naszymi Partnerami. Wszystkie odbyte rozmowy, spotkania i zrealizowane wspólnie projekty są dla nas niezwykle cenne

pod kątem obustronnego przepływu informacji i wiedzy. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzeniekompleksowej oferty oraz zacieśnienie współpracy ze znanymi i cenionymi producentami urządzeń z zakresu elektronicznychsystemów zabezpieczeń. Bogata oferta produktowa firmy Volta dostępna jest 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwemInternetowego Centrum Zabezpieczeń www.ivolta.pl Nasz zespół to ponad 70 osób, pracujących w centrali firmy w Warszawieoraz w 10 oddziałach, dbających o wysoki poziom obsługi na terenie całej Polski.

Kompleksowa oferta

W ofercie posiadamy bogatą gamę produktów pozwalających sprostać oczekiwaniom naszych Klientów pod kątem funkcjonalności i niezawodności. Dostarczamy urządzenia do systemów telewizji przemysłowej CCTV, systemów sygnalizacji włamania i napadu SSWIN, systemów kontroli dostępu KD i systemów sygnalizacji pożaru SSP. Posiadamy szeroki asortyment produktów do systemów nagłośnieniowych i DSO. Zapewniamy także wsparcie techniczne podczas doboru i instalacji systemów depozytowych. Kompleksowość oferowanej oferty i doświadczenie naszych specjalistów technicznych pozwala na wspieranie naszych Partnerów podczas integracji systemów zabezpieczeń przy zastosowaniu jednej platformy integrującej.

Wsparcie techniczne

Oferujemy wsparcie techniczne podczas doboru urządzeń do danego projektu systemu zabezpieczeń. Nasza znajomość produktów umożliwia nam przedstawianie klientom propozycji rozwiązań alternatywnych biorących pod uwagę różne kryteria np. te optymalizujące koszty. Często dokonujemy oględzin obiektów celem zaproponowania rozwiązań, które będą adekwatne do stanu rzeczywistego zastanego podczas oględzin. Dzięki temu pomagamy naszym Partnerom podczas realizacji rozwiązań niestandardowych.

Personalizacja obsługi

To opiekun handlowy przypisany do każdego Partnera. Jest to osoba, do której możesz zwrócić się w sprawie oferowanych przez nas urządzeń. Jej zadaniem jest poznanie Twoich potrzeb i zaproponowanie warunków współpracy dopasowanych do realizowanych przez Ciebie instalacji oraz projektów systemów. W razie potrzeby stworzy dla Ciebie ofertę, następnie skoordynuje realizację tego zamówienia, ustali dogodny termin dostawy i będzie sprawował pełną opiekę posprzedażową.

Dostęp do szkoleń

Organizujemy liczne szkolenia i warsztaty produktowe mające na celu pogłębienie wiedzy technicznej oraz przełożenie tej wiedzy na praktyczne aspekty jej wykorzystania w projektach systemów. Przedstawiamy nowości oraz prezentujemy możliwości sprzętowe oferowanych przez nas produktów. Szkolenia odbywają się w centrali firmy w Warszawie oraz w lokalnych oddziałach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Organizujemy również dedykowane szkolenia zamknięte u naszych Klientów i Partnerów na indywidualnie ustalony temat.

20 lat doświadczenia

w branży systemów zabezpieczeń

70 pracowników

pracujących w 11 oddziałach w całej Polsce, codzienne wspiera Twoje projekty

6000 produktów

w naszej ofercie podstawowej

200

sprawdzonych dostawców

Dlaczego ivolta.pl?

Jest to rozbudowana platforma zakupowa umożlwiająca dostęp do szerokiej oferty produktowej z instrukcjami, programami i aktualizacjami, które w istotny sposób pomagają w obsłudze oferowanych przez nas urządzeń. Jest to także dostęp do organizowanych przez nas promocji i szkoleń. Internetowe Centrum Zabezpieczeń ivolta.pl daje wiele korzyści podczas codziennej pracy każdego naszego Partnera.

Posiadaj dostęp online 24/7

Łatwe i szybkie zakupy gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek potrzebujesz.

Oszczędzaj czas

Korzystaj z dostępu do warunków handlowych i aktualnych stanów magazynowych firmy Volta.

Czerp inspiracje

Śledź na bieżąco nasz profil na Facebooku i nasz kanał na Youtube Volta TV.

Kupuj taniej

Zakupy na ivolta to okazja do skorzystania z dodatkowych rabatów internetowych, które są przydzielane produktom w naszej ofercie.

Otrzymuj towar na czas

Zamówienia złożone do godz. 14 realizujemy tego samego dnia.

Zdobywaj wiedzę

Uczestnicz w organizowanych przez nas szkoleniach, zdobywaj i dziel się wiedzą.

Konsultuj swoje realizacje

Skorzystaj z doradztwa w zakresie doboru urządzeń i konfiguracji systemów zabezpieczeń. Dział techniczny udziela wsparcia podczas uruchomienia systemu.

Twórz oferty

Wykorzystaj intuicyjny Generator ofert do tworzenia ofert dla swoich klientów.

Dodawaj subkonta

Przydzielaj uprawnienia do konta na ivolta.pl swoim pracownikom.

Korzystaj z serwisu

Nasi serwisanci dostępni w centrali firmy w Warszawie sprawnie realizują wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń.

Atrakcyjny upominek

Nowi Partnerzy B2B, którzy złożą pierwsze zamówienie internetowe, otrzymają od nas atrakcyjny upominek w prezencie. Sprawdź już teraz co należy zrobić, aby zostać naszym Partnerem.

Jak dołączyć do grona naszych Partnerów B2B?

To tylko kwestia 4 etapów, które pozwolą na to byśmy zostali Partnerami Handlowymi. Już teraz zobacz jakie to proste, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości na każdym etapie służymy pomocą.

1Rejestracja jako Partner B2B

Wypełnij krótki formularz rejestracyjny znajdujący się na ivolta.pl/register

Rejestracji powinien dokonać właściciel firmy lub osoba uprawiona do zaciągania zobowiązań finansowych w imieniu rejestrowanej firmy.

2Wysyłka dokumentów

Jeśli podczas rejestracji nie załączyłeś dokumentów rejestracyjnych firmy to wyślij je nam na kontakt@ivolta.pl:

  • - dokument nadania NIP,
  • - zaświadczenie o numerze identyfikacyjnym REGON,
  • - aktualny odpis z KRS / zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej.

3Weryfikacja rejestracji przez konsultanta ivolta.pl

Jest to weryfikacja danych wpisanych do formularza rejestracyjnego oraz przesłanych dokumentów firmy.

Po weryfikacji zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia warunków handlowych. Następnie otrzymasz indywidualne dane do zalogowania się. Poinformujemy Cię również jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać u nas kredyt kupiecki.

4Podpisanie umowy handlowej i umowy B2B

Gdy warunki współpracy zostały już ustalone pozostaje tylko kwestia podpisania umowy handlowej i umowy współpracy B2B. Wystarczy, że nam odeślesz podpisane dokumenty albo je podpiszesz podczas wizyty przydzielonego do Ciebie opiekuna handlowego.

Od tego momentu możesz korzystać ze wszystkich funkcjonalności dostępnych w naszym sklepie internetowym ivolta.pl.

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli potrzebujesz jednak więcej informacji skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Aneta Kowalewska
Tel: (22) 295 06 06
E-mail: a.kowalewska@volta.com.pl