iVolta
menu-bars

MENU

Waluta:

WebService

Usługa internetowa przygotowana specjalnie wymagających klientów Volta Sp. z o.o. , która pozwala na komunikowanie się klientowi z serwisem www.ivolta.pl za pomocą sieci poprzez protokołu HTTP w standardzie SOAP (Simple Object Access Control). Usługa pozwala serwerom Klienta poprzez odpowiednie dostępne metody komunikować i wymieniać dane produktowe oraz handlowe w pełni automatycznie lub na żądanie według z góry ustalonych reguł i procedur.

Funkcjonalności WebService iVolta

Przykładowe możliwości wykorzystania WebService iVolta

Pobieranie kilku tysięcy indeksów z oferty produktowej dostępnej na ivolta w pełni automatycznie do swojego sklepu. Przy pomocy dostępnych funkcji nasz Klient może przygotować sobie plik do synchronizacji z własnym oprogramowaniem sklepowym, systemem magazynowym lub innym. Poprzez wygodne metody z WebService plik można zapisać w dowolnym typie oraz odpowiednio go zmodyfikować, aby spełniał wymagania systemowe Klienta.

Możesz aktualizować ofertę produktową jak również pobierać nowe produkty z ivolta wraz z kategoriami. Uzupełnij swój sklep o nowe produkty. Stany magazynowe oraz ceny aktualizowane co godzinę? Żaden problem z WebService.

Zamawiaj wszystko na czas! Dzięki integracji WebService z systemem ERP firmy Volta możliwe jest składanie zamówień w pełni automatyczne. Twoje stany magazynowe są zerowe? Przygotuje mechanizm automatycznego zamawiania produktów z Volta. Nie musisz się logować na ivolta. System może zebrać brakujące produktów i jednym kliknięciem zamówić kilkadziesiąt pozycji.

Jak uzyskać konto do usługi WebService

Aby rozpocząć korzystanie z usługi web service firmy Volta Sp z o.o. należy uzyskać oddzielny dostęp(ID, login oraz hasło), który jest niezależny od danych używanych na stronach ivolta.pl. W tym celu prosimy o przesłanie maila na adres webservice@ivolta.pl lub kontakt@ivolta.pl z prośbą o dostęp do usługi. W mailu prosimy o podanie nazwy firmy, numeru NIP, imienia i nazwiska oraz adresu e-mail osoby koordynującej wdrożenie usługi po Państwa stronie.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi testowej na potrzeby testów aplikacji.

Dostęp do WebService zostanie udostępniony wyłącznie:

Dokumentacja oraz dodatkowe informacje

Aktualna dokumentacja WebService iVolta.pl dostępna pod adresem: service.ivolta.pl

Więcej na temat WebService: https://en.wikipedia.org/wiki/SOAP

Przykładowy Plik WSDL: http://service.ivolta.pl/VoltaWS.wsdl