iVolta
menu-bars

MENU

Waluta:

Pytanie do eksperta

Interesuje Cię konkretne zagadnienie z zakresu systemów zabezpieczeń? A może szukasz pomocy? Świetnie trafiłeś! Napisz do nas, a ekspert Volty odpowie na nurtujące Cię pytania. Możesz również skontaktować się z naszym konsultantem na czacie.

Od ponad 25 lat dzielimy się naszą wiedzą z obecnymi i przyszłymi Klientami. Bogate doświadczenie w dziedzinie systemów zabezpieczeń pozwala nam na szybkie i sprawne rozwiązywanie problemów związanych z aspektami technicznymi, a także handlowymi i logistycznymi naszej oferty. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące systemów alarmowych i systemów monitoringu, zadaj je w poniższym formularzu. Na pewno Ci odpowiemy!

Zadaj pytanie do eksperta

Administratorem Twoich danych osobowych jest Volta sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jutrzenki 94, 02-230 Warszawa.
Twoje dane osobowe przekazane nam za pomocą formularza kontaktowego przetwarzamy w celu realizowania bieżącej korespondencji oraz ewentualnej odpowiedzi na treść przesłanej wiadomości.
Podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Tobą.
Twoje mogą być również przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych oraz otrzymywania od nas informacji handlowej, jeżeli zamówiłeś naszą informację handlową lub wyraziłeś zgodę na otrzymywanie takiej informacji. Masz prawo do wycofania zgody w każdej chwili.
Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją.
Więcej informacji uzyskasz tutaj.