00,00 zł
Znajdź nas również na serwisach społecznościowych:
Przejdź do strony wsparcie
Zobacz wszystkie konfiguratory

Kontakt

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

korzystając z naszej infolinii w godz. 8:00 - 16:00:

 

22 295 06 06

Opłata za minutę połączenia zgodna z taryfą danego operatora.

 

lub poprzez e-mail:

kontakt@ivolta.pl


Sklep iVolta.pl

Sklep iVolta.pl jest obsługiwany przez firmę:

VOLTA sp. z o.o.

ul. Jutrzenki 94

02-230 Warszawa

NIP: 521-13-67-444
KRS: 0000023698

Regon: 010829096


Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał Zakładowy 1 020 000, 00 zł

 

 

 

52.18922,20.926723;Jutrzenki 94,Warszawa,22 572 90 20

Sekretariat Firmy Volta Sp. z o.o.

Sprzedaż internetowa

Borkowska_zt.jpg

Aleksandra

Borkowska

tel.: 022 572 90 20

Fax.: 022 572 90 30

E-mail: volta@volta.com.pl

Jarosław Jakubczak

Zamówienia B2B

 

Jarosław Jakubczak

kontakt@ivolta.pl

j.jakubczak@volta.com.pl

Aneta Kowalewska

Zamówienia B2B

 

Aneta Kowalewska

kontakt@ivolta.pl

a.kowalewska@volta.com.pl


 

 

Pulina Duranc

Zamówienia B2C

 

Paulina Duranc

kontakt@ivolta.pl

p.duranc@volta.com.pl

Pulina Duranc

Zamówienia B2B

 

Maciej Chyla

m.chyla@volta.com.pl

 


 

Pulina Duranc

Zamówienia B2B

 

Piotr Leleniak

p.leleniak@volta.com.pl

Pulina Duranc

Zamówienia B2B

 

Anna Choszczewska

a.choszczewska@volta.com.pl

 


 

Jarosław Jakubczak

Zamówienia Eksportowe + Allegro

 

Anastazja Bogush

tel.: 022 572 90 68

a.bohush@volta.com.pl


 

Pytanie do oddziału


Newsletter
Zapisz się aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach na swój adres e-mail
Znajdź nas na portalach społecznościowych


Płatności obsługuje PayUPłatności ratalne PayUSłuchamy naszych klientów
×Porównywarka

Produkt został dodany do porównania. Produkty do porówniania możesz przeglądać w panelu "Moja ivolta".

×Dodano do koszyka
Produkt dodano do koszyka.

Kontynuuj zakupyZobacz koszyk
Sprawdź również:

×Oferta wysłana
Podaj adres email, na który ma zostać wysłana oferta.

×Oferta wysłana
Oferta została wysłana na adres e-mail: .

Informacja systemowa

Niniejszym informujemy, iż pobranie faktury korygującej w formie elektronicznej przez Klienta poprzez kliknięcie w link "Tak potwierdzam", jest równoznaczne z potwierdzeniem przez Klienta otrzymania przedmiotowej faktury. Dziękujemy i zapraszamy do ewentualnego kontaktu pod numerem 22 295 06 06.



Nie zgadzam sięTak potwierdzam