iVolta

MENU

Waluta:
Zamknij

Produkty ace

Widok:
Wybrane filtry:
Patchcord SM SC/PC-LC/PC 1metr duplex 02S1-OAL1-0010 ACE
  • Twoja cena:
    21,53 zł
  • 17,50 zł netto
  • Producent: ACE
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Patchcord SM SC/PC-LC/PC 1metr duplex
  • Typ włókna: Jednomodowe
  • średnica rdzenia (µm): 9
  • średnica płaszcza (µm): 125
  • średnica zewnętrzna kabla (mm): 2
ACE
  • Twoja cena:21,53 zł
  • 17,50 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/PC duplex długość 3m 02S1-OAS1-0030 ACE
  • Twoja cena:
    25,24 zł
  • 20,52 zł netto
  • Producent: ACE
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Patchcord SM, SC/PC-SC/PC dx 3m
  • Długość: 3m
  • Typ włókna: Jednomodowe
  • Typ kabla: Duplex
ACE
  • Twoja cena:25,24 zł
  • 20,52 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Adapter jednomodowy SM LC/PC duplex 7048 1 019-00-ISP ACE
  • Twoja cena:
    5,09 zł
  • 4,14 zł netto
  • Producent: ACE
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Gniazdo SM LC/PC dx
ACE
  • Twoja cena:5,09 zł
  • 4,14 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Patchcord SM SC/PC-SC/PC 3metr simplex 01S1-BAS1-0030 ACE
  • Twoja cena:
    11,57 zł
  • 9,41 zł netto
  • Producent: ACE
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Patchcord SM SC/PC-SC/PC 3metr simplex
  • Długość: 3m
  • Typ kabla: Simplex
ACE
  • Twoja cena:11,57 zł
  • 9,41 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Wyświetl po:

Produkty ace

Producenci

ALARMTECHASSA ABLOYATTEBOSCHCAMEDAHUAGAZEXGENWAYGORKEHIKVISIONMIKROTIKOPTIVA2BPULSARRISCOROGERSATELTEXECOMVOLT POLSKAYOTOGI