iVolta

MENU

Waluta:
Zamknij

Produkty alantec

Widok:
Wybrane filtry:
PATCH CORD KAT.6 UTP 0.5M SZARY KKU6SZA0.5 ALANTEC
  • Twoja cena:
    6,15 zł
  • 5,00 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ kabla: U/UTP
  • Kategoria kabla: 6
  • Kolor: Szary
  • Długość przewodu: 0,5m
  • Typ produktu: PATCH CORD KAT.6 UTP 0.5M SZARY
ALANTEC
  • Twoja cena:6,15 zł
  • 5,00 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Adapter SM SC/APC simplex FOA-SCA-SMS ALANTEC
  • Twoja cena:
    1,89 zł
  • 1,54 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter SM SC/APC simplex
ALANTEC
  • Twoja cena:1,89 zł
  • 1,54 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Zaślepka otworu SC Duplex FOZ-SCD-C ALANTEC
  • Twoja cena:
    1,28 zł
  • 1,04 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Zaślepka otworu SC Duplex
ALANTEC
  • Twoja cena:1,28 zł
  • 1,04 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Pigtail SM 1J 9/125 FOI-SCA-9SM-2-G657A ALANTEC
  • Twoja cena:
    9,46 zł
  • 7,69 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Pigtail SM 1J 9/125
  • Standard polerowania: APC
  • Typ włókna: G.657.A2
  • średnica rdzenia (µm): 9
  • średnica płaszcza (µm): 125
ALANTEC
  • Twoja cena:9,46 zł
  • 7,69 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Adapter SM SC duplex FOA-SC-SMD ALANTEC
  • Twoja cena:
    4,98 zł
  • 4,05 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter SM SC duplex
ALANTEC
  • Twoja cena:4,98 zł
  • 4,05 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Adapter SM SC simplex FOA-SC-SMS ALANTEC
  • Twoja cena:
    2,47 zł
  • 2,01 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter SM SC simplex
ALANTEC
  • Twoja cena:2,47 zł
  • 2,01 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC dł. 2 m "EAS FOI-SC-9SM-2 ALANTEC
  • Twoja cena:
    9,52 zł
  • 7,74 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC dł. 2 m "EAS
  • Standard polerowania: PC
  • Typ włókna: G.652D
  • średnica rdzenia (µm): 9
  • średnica płaszcza (µm): 125
ALANTEC
  • Twoja cena:9,52 zł
  • 7,74 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Adapter światłowodowy SM LC FOA-LC-SMD ALANTEC
  • Twoja cena:
    5,10 zł
  • 4,15 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter światłowodowy SM LC
ALANTEC
  • Twoja cena:5,10 zł
  • 4,15 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Patchcord S/FTP kat.6A LSOH 1.0m szary KKS6ASZA1.0 ALANTEC
  • Twoja cena:
    18,47 zł
  • 15,02 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kategoria kabla: 6A
  • Kolor: Szary
  • Długość przewodu: 1m
  • Typ produktu: PATCH CORD KAT.6A S/FTP 1m
ALANTEC
  • Twoja cena:18,47 zł
  • 15,02 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Przełącznica światłowodowa FOP-1U-24SCD-C ALANTEC
  • Twoja cena:
    215,93 zł
  • 175,55 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Przełącznica światłowodowa
ALANTEC
  • Twoja cena:215,93 zł
  • 175,55 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Adapter SM SC/APC duplex FOA-SCA-SMD ALANTEC
  • Twoja cena:
    5,25 zł
  • 4,27 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter SM SC/APC duplex
ALANTEC
  • Twoja cena:5,25 zł
  • 4,27 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Keystone RJ45 beznarzędziowy UTP kat.6 MB003 ALANTEC
  • Twoja cena:
    24,49 zł
  • 19,91 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Keystone RJ45 beznarzędziowy UTP kat.6
ALANTEC
  • Twoja cena:24,49 zł
  • 19,91 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Kaseta spawów światłowodowych FOC-12 ALANTEC
  • Twoja cena:
    11,14 zł
  • 9,06 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Kaseta spawów światłowodowych
ALANTEC
  • Twoja cena:11,14 zł
  • 9,06 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Osłonka spawu 45 mm (12szt) FOO-45 ALANTEC
  • Twoja cena:
    8,62 zł
  • 7,01 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Osłonka spawu 45 mm (12szt)
ALANTEC
  • Twoja cena:8,62 zł
  • 7,01 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Pigtail SM 1J 9/125 wtyk LC dł. 2 m "EAS FOI-LC-9SM-2 ALANTEC
  • Twoja cena:
    9,38 zł
  • 7,63 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Pigtail SM 1J 9/125 wtyk LC dł. 2 m "EAS
  • Standard polerowania: PC
  • Typ włókna: G.652D
  • średnica rdzenia (µm): 9
  • średnica płaszcza (µm): 125
ALANTEC
  • Twoja cena:9,38 zł
  • 7,63 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Wyświetl po:

Produkty alantec

Producenci

ALARMTECHASSA ABLOYATTEBOSCHCAMEDAHUAGAZEXGENWAYGORKEHIKVISIONMIKROTIKOPTIVA2BPULSARRISCOROGERSATELTEXECOMYOTOGIZKTeco