CREONE
inteligentne systemy depozytowe

Creone szwedzki producent elektronicznych systemów zarządzania kluczami i depozytami. Firma Creone została założona w 1979 roku. Cały proces produkcji, konstrukcji oraz projektowania wraz z siedzibą główną jest zlokalizowany w Tranås, w Szwecji. Od początku działalności firmy, lista i różnorodność oferowanych produktów stale się powiększa.

Dzięki własnemu działowi projektowemu, producent zgodnie z potrzebami rynku wprowadza nowe rozwiązania . Aktualnie systemy szaf do przechowywania kluczy i depozytów są dostarczane do 30 krajów świata. Gamę produktów firmy Creone najlepiej opisuje kilka słów: Pełna Kontrola, Prosta Obsługa, Elastyczność i Uniwersalność.

Unikalne cechy produktów firmy Creone

 • Atrakcyjna cena
 • Szeroki wachlarz dostępnych rozwiązań: skrytki, szafki, gniazda
 • Proces produkcji realizowany w Szwecji
 • Łatwa rozbudowa
 • Unikatowa identyfikacja depozytu
 • Weryfikacja użytkownika: karta, kod, karta+kod, alkomat
 • Czytelny interfejs użytkownika
 • Prosta instalacja
 • Doświadczenie w produkcji depozytorów od 1979r.

W ofercie firmy Creone są dostępne cztery rodziny produktów: KeyRack, KeyBox, ValueBox i KeyWin.

KeyRack

KeyRack to zestaw 14 gniazd w pojedynczej szynie montowanej bezpośrednio do ściany. Taki system może się składać aż z 66 listew (do 924 gniazd) połączonych ze sobą wspólną magistralą komunikacyjną i nadzorowane za pomocą wspólnego modułu operatorskiego. Wybierając ten system, unika się problemu z brakiem miejsca na dużą metalową szafę, w które standardowo są wyposażane systemy depozytowe. Takie rozwiązanie pozwala również na ograniczenie kosztów związanych z budową systemu. Dlatego produkty KeyRack cieszą się dużym zainteresowaniem klientów szukających atrakcyjnych cenowo systemów do zarządzania dużą liczbą kluczy.


KeyBox

KeyBox jest rozwiązaniem dedykowanym do przechowywania i zarządzania kluczami. To seria metalowych szaf wyposażonych w zestawy szyn z zabudowanymi gniazdami. W tym pakiecie znajdują ię rozwiązania umożliwiające bezpieczne przechowanie od 16 (model 9002S) do 924 (model 9700SC) zestawów kluczy. To rozwiązanie jest adresowane do klientów, którzy – oprócz uporządkowania i nadzoru poszczególnych kluczy – wymagają ich dodatkowej ochrony.


ValueBox

ValueBox to seria rozwiązań skrytkowych umożliwiająca przechowywanie innych przedmiotów. W grupie tych produktów są rozwiązania ze skrytkami o wymiarach wewnętrznych od 260 x 125 x 255 mm (model 7006S), do 260 x 400 x 400 mm (model 7002S). Skrytki znajdują zastosowanie jako depozyty do przechowywania: urządzeń elektronicznych, telefonów, nośników danych, laptopów, broni, wartości pieniężnych, dokumentów, lekarstw itd. System ValueBox w ramach pojedynczego modułu operatorskiego może zostać rozbudowany do 15 modułów rozszerzających, z obsługą do 96 skrytek.


KeyWin

KeyWin jest oprogramowaniem zarządzającym przeznaczonym dla powyższych rozwiązań. Wszystkie urządzenia komunikują się z wykorzystaniem protokołu TCP/IP. W ramach wspólnej bazy danych można zbudować system obsługujący do kilku tysięcy gniazd kluczowych lub skrytek depozytowych. Aplikacja umożliwia nadzorowanie do 100 modułów operatorskich w rozproszonych lokalizacjach. W celu łatwiejszego dostępu do systemu producent wprowadził do oferty rozwiązanie webowe, które pozwala zarządzać systemem za pomocą smartfonów.


Zainteresowany systemem depozytowym firmy Creone? Pozostaw kontakt oddzwonim!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia, nazwiska, numeru telefonu, przez Volta Sp z o.o. z siedzibą we Warszawie, 02-230, ul. Jutrzenki 94. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, usuwania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Zapytania ofertowe

  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
Edytuj ten formularz