iVolta
menu-bars

MENU

Waluta:

Kamery samochodowe Optiva

Rejestratory samochodowe Optiva z technologią nagrywania Ambarella.

Wypadki na drodze to niemiłe zdarzenie, które przeważnie każdy kierowca doświadczył. Dochodzenie swojej racji w takich sytuacja to naprawdę trudna i niemiła sytuacja. Czasami osądy Policji, której nie było na miejscu są bezlitosne.

Dlatego jeśli brakuje Ci dowodu na swoją niewinność podczas zdarzenia drogowego najlepszym rozwiązaniem jest zakup rejestratora samochodowego firmy Optiva. Niewielka kamera w twoim aucie zapewni Ci niepodważalne potwierdzenie niewinności i uchroni przed przykrymi konsekwencjami prawnymi!Polecane rejestratory samochodowe Optiva w promocji

VOCM212 VOCM213

Technologia Ambarella

Firma Optiva to lider w technologii rejestracji obrazu. Jego produkty to sprawdzone rozwiązania do monitorowania osób i mienia. Optiva wie jak ważny jest dokładny, ostry obraz przy rejestracji wszystkich zdarzeń dlatego swoje doświaczenie pokazują w rozwiązaniach mobilnych. Rejestratory samochodowe Optiva VOCM213 VOCM212 to najlepszy wybór do twojego auta.

Ambarella to pełna rozdzielczość nadpróbkowania zapewniająca doskonałą jakość obrazu umożliwiającą rozpoznanie tablic rejestracyjnych, znaków drogowych i innych szczegółów, nawet przy słabym oświetleniu. Doskonale radzi sobie podczas deszczu, śniegu, a także w nocy.

Nagrywanie obrazu w rozdzielczości Full HD w 30 kl/s Obiektywu szerokokątny 120 stopni do obserwacji 2 pasów ruchu 4 -krotny Zoom cyfrowy

Kompresja H.264 - nagrywanie nawet do 8 godz.

Kamery H.264 firmy Optiva potrzebują zazwyczaj jednej piątej miejsca na nagrywany film niż w przypadku starszej technologii JPEG. Dzięki temu możemy zmieści 5 razy więcej filmu na tej samym nośniku danych.Dzięki kamerom Opitva możesz nagrać długie trasy samochodem bez obawy o brak miejsca na karcie pamięci.Odtworzenie nagrań jest możliwe z pomocą standardowego odtwarzacza multimedialnego np. real player, windows media player itd. obsługujących pliki wideo w formacie mp4. Nie potrzeba żadnych dodatkowych konwerterów, czy skomplikowanych konfiguracji.

Obsługiwane rozdzielczości:

- 1920*1080/30p

- 1280*720/30p


Kolorowy wyświetlacz LCD 2.7’’

Dzięki dużemu wyświetlaczowi HighRes LCD 2,7” wygodnie jest zarządzać jak i podglądać materiały. Dowód na swoją niewinność możesz przekazać policji już na miejscu!

Dzięki wyjściu HDMI bez problemu można obraz wyświetlać na ekranie telewizora lub monitora wyposażonego w złącze HDMI.


Czyjnik G-Sensor

Czujnik wstrząsu powoduje iż system zapisze nagranie ze zdarzenia i zabezpieczy je przed skasowaniem / nadpisaniem, na skutek silnych przeciązeń, takich jak gwałtowne hamowanie lub uderzenie pojazdu w przeszkodę itp. Zintegrowany, trzyosiowy czujnik wstrząsów zapisuje kierunek jazdy na diagramie falowym. Dowiesz się z niego, skąd nadeszło uderzenie i jak do niego doszło.


Technologia Ambarella to również:Interfejs komunikacyjny USB 2.0 Możliwość wykonywania
zdjęć do 4Mpxl
Wbudowany
mikrofon & głośnik


Obsługiwane karty do 32 GB Automatyczne nagrywanie
po załączeniu zasilania
Zapis ciągły
z funkcją nadpisywaniaWszystkie niezbędne akcesoria

Kompletny zestaw z kamerą Optiva zawiera wszystkie niezbędne elementy do przygotowanie monitoringu w samochodzie.

 

ładowarka samochodowa kabel komunikacyjny USB 2.0 komplet kabli audio i wideo uchwyt samochodowy z przyssawką


Zamów już teraz rejestratory samochodowe Optiva nawet 50% taniej

VOCM212 VOCM213