iVolta
menu-bars

MENU

Waluta:

Komunikat Zarządu Volta Sp. z o.o. w sprawie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2

Szanowni Państwo,

Zarząd Volta sp. z o.o. podchodzi z najwyższą powagą do sytuacji związanej z zachorowaniami na koronawirusa SARS-CoV-2. Na bieżąco monitorujemy oficjalne komunikaty i doniesienia medialne dotyczące sytuacji epidemicznej w Polsce i podejmujemy działania adekwatne do rozwoju sytuacji.

Mając na uwadze zapewnienie naszym Klientom i pracownikom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, ciągłości działania firmy, ale przede wszystkim zapewnienie możliwie najlepszej w obecnych warunkach obsługi naszych Klientów, podejmujemy szereg działań mających na celu ograniczenie możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa wewnątrz naszej organizacji.

W związku z wprowadzanymi przez Volta sp. z o.o. działaniami, uprzejmie prosimy Państwa o wyrozumiałość oraz stosowanie się do wprowadzanych przez nas zaleceń w szczególności w obszarze bezpośrednich kontaktów z pracownikami firmy Volta sp. z o.o.

Informacje o wprowadzanych zaleceniach będą dostępne w naszych punktach sprzedaży i/lub przekazywane przez pracowników firmy Volta sp. z o.o. i/lub zamieszczane w postaci komunikatów stronach internetowych firmy Volta sp. z o.o.

Jednocześnie w celu ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa jak również poprawy komfortu życia i pracy nas wszystkich, apelujemy do wszystkich naszych Klientów o składanie zamówień z wykorzystaniem naszej platformy internetowej dostępnej pod adresem www.ivolta.pl lub w formie mailowej lub telefonicznej, tak aby ograniczyć kontakty osobiste do niezbędnego minimum.

Jednocześnie informujemy, że sprzedaż do Państwa realizowana jest na bieżąco, bez zmian jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Pragniemy również poinformować, że na bieżąco będziemy śledzić rozwój sytuacji i podejmować dodatkowe adekwatne działania.

Z wyrazami szacunku
Zarząd Volta sp. z o.o.