MENU

Waluta:
Konfiguratory Volta

Samodzielnie zbuduj własny system alarmowy lub zestaw telewizji dozorowej. Skorzystaj z poniższego konfiguratora. Z jego pomocą automatycznie powstanie zapytanie wg. którego nasi doświadczeni pracownicy przygotują najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wystarczy kliknąć
Zamknij

Akcesoria sieciowe - mediakonwertery

Konwertery mediów (nośników) są to urządzenia funkcjonujące w standardzie Ethernet, dedykowane do budowy (bądź rozbudowy) zaawansowanych instalacji CCTV IP, złożonych z wielu nośników. Są doskonałym rozwiązaniem w przypadku braku złącz do transmisji światłowodowej ale też umożliwiają połączenie instalacji światłowodowych z sieciami opartymi na miedzianych kablach skręcanych UTP. Zasadniczą funkcją konwerterów jest konwersja elektrycznego medium przewodzącego strumień danych z sieci Ethernet na świetlny sygnał optyczny. Pozwala to na sprawną komunikację pomiędzy wieloma urządzeniami, bazującymi na różnych interfejsach, bez konieczności wymiany istniejącej już instalacji niewyposażonej w porty światłowodowe. Dużym atutem oferowanych produktów jest możliwość elastycznej konfiguracji pod kątem takich parametrów jak: rodzaj portu/ złącza optycznego, typu włókna światłowodowego, systemu i maksymalnego dystansu transmisji a także obsługiwanej prędkości przesyłu. Opcjonalnie urządzenia mogą być doposażone w switch, port optyczny bądź zasilacz sieciowy. Dodatkowym praktycznym elementem są obudowy, usprawniające miejscowe zarządzanie wieloma urządzeniami w jednym miejscu. Oferowane produkty to niezawodne oraz wydajne urządzenia chętnie wykorzystywane w przemysłowych sieciach Ethernet.

Widok:
Moduł SFP OPTIVA SM/MM, 2xLC, do 20km 100/1000Mbps VONT-SFP101 OPTIVA2B
  • Twoja cena:
    121,77 zł
  • 99,00 zł netto
  • Producent: OPTIVA2B
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Moduł SFP, SM/MM, 100/1000Mbps
  • Interfejs sieciowy: SFF 8472
  • Funkcje dodatkowe: Odległość transmisji do 20 km, 300m dla multi-mode
  • Pobór mocy (W): 1
  • Wymiary (wys. x szer. x gł.) mm: 55.4x13.7x25.6
OPTIVA2B
  • Twoja cena:121,77 zł
  • 99,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Mediakonwerter OPTIVA 1000Mbps VONT-MC101 OPTIVA2B
  • Cena standardowa:
    232,47 zł
  • Oszczędzasz:
    61,50 zł
  • Twoja cena:
    170,97 zł
  • 139,00 zł netto
  • Producent: OPTIVA2B
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Mediakonwerter OPTIVA 1000Mbps
  • Ilość portów Ethernet: 1
  • Funkcje dodatkowe: SFP
  • Wymiary (wys. x szer. x gł.) mm: 26 x 82 x 102
  • Napięcie zasilania (V): 12VDC
OPTIVA2B
  • Cena standardowa:232,47 zł
  • Oszczędzasz:61,50 zł
  • Twoja cena:170,97 zł
  • 139,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Moduł SFP WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) PFT3960 DAHUA
  • Twoja cena:
    319,80 zł
  • 260,00 zł netto
  • Producent: DAHUA
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł SFP WDM
DAHUA
  • Twoja cena:319,80 zł
  • 260,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Zestaw aktywnych konwerterów xCOAX do transmisji Ethernet oraz PoE po koncentryku ASET-XCOAX2 ATTE
  • Twoja cena:
    404,67 zł
  • 329,00 zł netto
  • Producent: ATTE
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Zestaw aktywnych konwerterów xCOAX2
  • Ilość kanałów: 1
  • Zasięg transmisji (m): 200
  • Złącza wideo: RJ45/BNC_F
  • Dodatkowe funkcje: IP20
ATTE
  • Twoja cena:404,67 zł
  • 329,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Moduł SFP WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) PFT3970 DAHUA
  • Twoja cena:
    489,54 zł
  • 398,00 zł netto
  • Producent: DAHUA
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł SFP Tx:1550 / Rx:1310
DAHUA
  • Twoja cena:489,54 zł
  • 398,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Zestaw dwóch modułów SFP WDM ZZPFT3970/PFT3960 DAHUA
  • Cena standardowa:
    768,75 zł
  • Oszczędzasz:
    81,18 zł
  • Twoja cena:
    687,57 zł
  • 559,00 zł netto
  • Producent: DAHUA
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Zestaw dwóch modułów SFP W
DAHUA
  • Cena standardowa:768,75 zł
  • Oszczędzasz:81,18 zł
  • Twoja cena:687,57 zł
  • 559,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Konwerter sygnału HDMI na IP z przedłużaczem USB H3613 SIGNAL
  • Twoja cena:
    522,75 zł
  • 425,00 zł netto
  • Producent: SIGNAL
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Konwerter HDMI na IP z USB
  • Budżet PoE: 390W
  • Napięcie zasilania (V): 145 - 290 V
  • Złącza: 3 x USB2.0, we/wy 4/1, audio
SIGNAL
  • Twoja cena:522,75 zł
  • 425,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Media konwerter Gb, Ethernet, SFP MC220L TP-LINK
  • Twoja cena:
    93,48 zł
  • 76,00 zł netto
  • Producent: TP-LINK
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Media konwerter TP-LINK SFP
TP-LINK
  • Twoja cena:93,48 zł
  • 76,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Retransmiter PoE, 2x Gniazdo RJ-45, zasięg nawet do 200 m, zabezpieczenie przeciwprzepięciowe DS-1H34-0101P HIKVISION
  • Twoja cena:
    157,44 zł
  • 128,00 zł netto
  • Producent: HIKVISION
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Extender ethernet + POE
  • Ilość portów Ethernet: 2
  • Standard PoE: IEEE 802.3at
  • Interfejs sieciowy: 1x 10/100Mbps
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe OVP: TAK
HIKVISION
  • Twoja cena:157,44 zł
  • 128,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Extender/przedłużacz USB USB-EX-50 DELTA
  • Twoja cena:
    47,77 zł
  • 38,84 zł netto
  • Producent: DELTA
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Extender/przedłużacz USB
  • Ilość portów Ethernet: 1
  • Budżet PoE: Port 1 do 60W, porty 2-8 do 30W
  • Interfejs sieciowy: RJ45
  • Funkcje dodatkowe: Zasięg: 50M
DELTA
  • Twoja cena:47,77 zł
  • 38,84 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Konwerter sygnału HDMI na IP Signal (multicast) H3614 SIGNAL
  • Twoja cena:
    398,52 zł
  • 324,00 zł netto
  • Producent: SIGNAL
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Konwerter HDMI po UTP
  • Napięcie zasilania (V): AC 230 V / DC 5 V
  • Wymiary (wys. x szer. x gł.) mm: 110x58x26
  • Temperatura pracy (°C): -10...60
  • Temperatura pracy (st C): -10...60
SIGNAL
  • Twoja cena:398,52 zł
  • 324,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Wzmacniacz (repeater) SIGNAL GSM-305 GSM-305 SIGNAL
  • Twoja cena:
    1 662,96 zł
  • 1 352,00 zł netto
  • Producent: SIGNAL
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Wzmacniacz (repeater), GSM+EGSM
  • Budżet PoE: Port 1 do 60W, porty 2-8 do 30W
  • Interfejs sieciowy: 8 portów PoE 100/1000 Mbps RJ45, 4x SFP
  • Funkcje dodatkowe: Przepustowość 56G, zarządzanie
  • Pobór mocy (W): 6.7
SIGNAL
  • Twoja cena:1 662,96 zł
  • 1 352,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Gigabitowy moduł światłowodowy  DEM-311G DEM-311GT D-LINK
  • Twoja cena:
    324,72 zł
  • 264,00 zł netto
  • Producent: D-LINK
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Gigabitowy moduł światłowodowy DEM-311G
  • Interfejs sieciowy: 8 portów PoE 100/1000 Mbps RJ45, 4x SFP
  • Funkcje dodatkowe: Dystans 220 m / 550 m
  • Ilość portów Ethernet: 1
  • Budżet PoE: Port 1 do 60W, porty 2-8 do 30W
D-LINK
  • Twoja cena:324,72 zł
  • 264,00 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Modulator HDMI - DVB-T Signal-400 COFDM Signal-400 HDMI SIGNAL
  • Twoja cena:
    864,69 zł
  • 703,00 zł netto
  • Producent: SIGNAL
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Modulator HDMI - COFDM/DVB-T
  • Zastosowanie: Urządzenie wielofunkcyjne
  • Funkcje dodatkowe: Pasmo: 6, 7, 8 MHz
  • Wymiary (wys. x szer. x gł.) mm: 183x110x50
  • Waga (kg): 1
SIGNAL
  • Twoja cena:864,69 zł
  • 703,00 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:5 dni robocze
Moduł jednomodowy SFP-203/5G, zas 20 km, do 1.25 Gb/s, IEEE 802.3z 1000Base-FX, 3.3 V DC SFP-203/5G DELTA
  • Twoja cena:
    120,54 zł
  • 98,00 zł netto
  • Producent: DELTA
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Moduł jednomodowy SFP-203/5G
  • Budżet PoE: Port 1 do 60W, porty 2-8 do 30W
  • Interfejs sieciowy: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy
  • Funkcje dodatkowe: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm)
  • Pobór mocy (W): 6.7
DELTA
  • Twoja cena:120,54 zł
  • 98,00 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:3 dni robocze
Wyświetl po:

Producenci

ALARMTECHASSA ABLOYATTEBOSCHCAMEDAHUAGAZEXGENWAYGORKEHIKVISIONOPTIVA2BPULSARRISCOROGERSATELTEXECOMYOTOGI