MENU

Waluta:
Konfiguratory Volta

Skorzystaj z naszego konfiguratora i samodzielnie zbuduj własny system alarmowy lub zestaw telewizji dozorowej. Wystarczy, że wybierzesz rozwiązanie, którym jesteś zainteresowany i odpowiesz na kilka przygotowanych przez nas pytań. Na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi, nasi doświadczeni pracownicy przygotują i przedstawią Ci unikalną ofertę, w pełni dostosowaną do Twoich preferencji.

Wystarczy kliknąć
Zamknij
Wyjątkowa, wiosenna promocja marki Bosch
07.04.2021

Z przyjemnością przedstawiamy nową promocję firmy Bosch - przy zakupie pakietu 6 zewnętrznych czujek ruchu OD850-F1E, otrzymasz akumulatorowe narzędzie wysokoobrotowe GRO 12V-35 Professional marki Bosch w zestawie z 2 akumulatorami oraz akcesoriami GRATIS!


Oficjalnie ruszamy z akcją “Wiosna Instalatora 2021” na iVolta! 
07.04.2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej akcji promocyjnej Wiosna Instalatora 2021, w ramach której proponujemy Wam okazyjne ceny na produkty, które znacie, kochacie i które możliwie najbardziej ułatwiają i uprzyjemniają Wam pracę.


Dahua Promocja CCTV - Kwiecień
31.03.2021

Kwietniowa promocja od Dahua! W promocyjnych cenach szeroki asortyment naszych produktów. W super cenach kupisz kamery, rejestratory, akcesoria oraz switche!


Promocja na pakiet czujek Bosch
11.03.2021

Marzec na iVolta rozpoczynamy od wspaniałej wiadomości - mamy dla Ciebie wiosenną promocję firmy Bosch! Kup pakiet 4 czujek DS939 lub 4 czujek DS9370E, a otrzymasz dalmierz laserowy GLM 50 C Professional GRATIS!


Came - Promocja na zestawy automatyki wjazdowej
15.02.2021

Promocja jakiej jeszcze nie było - iVolta przedstawia zestawy automatyki wjazdowej firmy CAME, jednego z wiodących producentów automatyki do bram, szlabanów parkingowych oraz systemów kontroli dostępu.


Sprawdź jesienne nowości od firmy EWIMAR
27.10.2020

Ogranicznik przepięć APS-2B/1S to skuteczna ochrona central alarmowych przed skutkami przepięć i wyładowań atmosferycznych. Dwa niezależne i konfigurowalne tory ochronne magistrali komunikacyjnych, pozwalają na zastosowanie w systemach, gdzie występują magistrale oddzielne dla klawiatur i modułów linii alarmowych.