iVolta
menu-bars

MENU

Waluta:

Witamy w iVolta.pl

iVolta.pl

Internetowa platforma zakupowa

zegar_ikon.png

Przedstawiamy nowoczesną i funkcjonalną internetową platformę zakupową - www.iVolta, dostępną 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

shop_ikon.png

iVolta.pl to wiele nowych produktów wcześniej nieoferowanych przez naszą firmę oraz rozbudowane magazyny oferujące produkty od ręki.

sale_ikon.png

Tylko teraz dodatkowe rabaty za zamówienia internetowe.

ivolta_na_laptopie.png

Zamów teraz i odbierz powitalny upominek za złotówkę!

Nie czekaj liczba prezentów ograniczona!

button.png

Platforma iVotla.pl to nowoczesny sklep internetowy, oferujący:

icon_clock.png

Dostęp online 24/7

Przeglądaj i zamawiaj towary, sprawdzaj ich dostępność, weryfikuj swoje płatności, zgłaszaj reklamację, kiedy tylko chcesz. Dzięki iVolta wszystkie potrzebne informacje masz dostępne od razu po zalogowaniu. Zamów wieczorem i odbierz towar następnego dnia. Tylko pamiętaj: wpadnij do nas czasami na kawę.

icon_basket.png

Szeroka gama produktów z bieżącą weryfikacją stanów magazynowych

Na bieżąco możesz sprawdzić nasze stany magazynowe szerokiej gamy proponowanych urządzeń, a jeśli potrzebujesz urządzenia obecnie niedostępnego w naszej ofercie - za pośrednictwem iVolta zrealizujemy Ci takie zamówienie.

icon_deliver.png

Błyskawiczna wysyłka. Zamówienia wysyłamy tego samego dnia!

Wszystkie zamówienia złożone do 14:00 poprzez platformę iVolta są wysyłane natychmiast, jeszcze w tym samym dniu. Po prostu zamów, a resztę pozostaw nam.

icon_tools.png

System zgłoszeń serwisowych RMA

Wiemy, że bardzo cenisz jakość naszych produktów oraz naszą fachową pomoc. dlatego daliśmy Ci możliwość zgłoszenia ewentualnych uwag, kiedy tylko chcesz. W pełni zautomatyzowany system zgłoszeń serwisowych RMA daje Ci pewność, że nasze produkty to nie tylko najwyższa jakość, ale również profesjonalny serwis.

icon_key.png

Twoje indywidualne konto - Panel Moja iVolta

Panel Moja iVolta to całodobowy wgląd dostępny tylko dla Ciebie do wykazu faktur, oraz należności. To także Twój indywidualny i aktualny cennik oraz indywidualne promocje. Wystarczy się tylko zalogować!

icon_promotion.png

Stały dodatkowy rabat internetowy do wykorzystania tylko na zakupy przez internet.

Dla naszych Partnerów stały dodatkowy rabat na wszystkie produkty zakupione za pośrednictwem platformy iVolta, abyś mógł zyskać jeszcze więcej.

icon_pic.png

Skumulowany rabat

Pamiętaj, że jeśli byłeś / jesteś naszym stałym Klientem, Twoje dotychczasowe rabaty pozostają i są automatycznie przenoszone oraz sumowane z rabatem internetowym na iVolta!

icon_gift.png

Atrakcyjne nagrody za większe zamówienia

Planujesz duże zakupy? Teraz to się jeszcze bardziej opłaca! Do każdego większego zamówienia na iVolta.pl otrzymasz wyjątkowy prezent, a im więcej zamówisz, tym atrakcyjniejszy prezent otrzymasz!

icon_subaccount.png

Użyteczne subkonta

Stwórz konta dla swoich pracowników i udostępnij im dane i funkcjonalności dostępnych na iVolta. Dostęp do płatności dla księgowej, składanie zamówień dla pracownika - teraz to proste. Skonfiguruj swoje konto, jak tylko chcesz!

icon_database.png

Baza plików online

Platforma iVolta.pl to nie tylko baza produktów, ale również ogromna baza plików towarzyszących naszym urządzeniom. Wszystkie instrukcje, programy oraz certyfikaty dostępne są w jednym miejscu - można je znaleźć poprzez wygodną wyszukiwarkę.

icon_light.png

Konfigurator nietypowych rozwiązań

Nietypowy Klient? Problem ze skonfigurowaniem odpowiedniego zestawu telewizji dozorowej lub systemu alarmowego? Pozwól sobie pomóc i skorzystaj z naszego konfiguratora. Nasi doświadczeni pracownicy zrobią to za Ciebie.

icon_pencil.png

Projektowanie instalacji

Żadne zlecenie nie jest dla nas problematyczne. Potrzebujesz rozwiązań SSWiN, CCTV, DSO, ACC, SAP dla średnich czy dużych obiektów? Pomożemy Ci w tym. Nie tylko przygotujemy projekt, ale również dobierzemy najlepsze urządzenia wraz z ich wyceną, według sugerowanych przez Cieb cen. Zapraszamy na naszą stronę inwestycje.volta.com.pl.

icon_mobile.png

Dostęp mobilny

Jesteś w podróży lub na spotkaniu z Klientem? Żaden problem. Złóż zamówienie za pomocą swojego smartphona. W pełni funkcjonalna strona dla smartphonów sprawi, że zakupy u nas będą przyjemnością!

icon_docs.png

Generator ofert
- funkcjonalność, która pojawi się niebawem

Pozwól nam Cię wyręczyć. Zautomatyzowany generator ofert pozwoli przygotować ofertę dla Twoich Klientów prościej i szybciej, niż kiedykolwiek przedtem. Dodając swoje logo, usługi oraz nasze produkty uzyskasz gotowy do wydruku dokument dla Klienta. To proste. Zaskocz swoich Kontrahentów sprawnością i szybkością działania!

icon_prof.png

Doradztwo i porady

Jesteśmy specjalistami. Nasz zespół odpowie na każde Twoje pytanie, a dział porady na iVolta pozwoli Ci zapoznać się z nowymi urządzeniami, ich zastosowaniem i konfiguracją.

icon_trening.png

Szkolenia

Chcemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą. Dzięki platformie iVolta masz w każdej chwili dostęp do zawsze aktualnego harmonogramu prowadzonych przez nas bezpłatnych szkoleń. Sprawdź i zapisz się przez iVolta.pl. Sprawdź sam na: https://ivolta.pl/szkolenia/

Poznaj iVoltę!

button.png
1. Promocjne upominki dostępne są wyłącznie dla Partnerów B2B firmy Volta Sp. z o.o..,
2. Upowinki do zamówień przydzielane są w zależności od wartości zamówienia złożonego za pośrednictwem iVolta.pl,
3. Do upominku firma Volta dolicza koszty podatku Vat,
4. Dla nowych Partnerów B2B upominek jest dodawany do pierwszego zamówienia niezależnie od jego wartości.