Hikvision Turbo HD 4.0 – funkcja PoC

Producenci całego świata prześcigają się w rozwiązaniach mających na celu poprawę i opłacalność różnego rodzaju przedsięwzięć.

Od niedawna, firma Hikvision wprowadza na rynek kamery i rejestratory analogowe z serii Turbo HD 4.0. Występująca, w specjalnej grupie produktów, funkcjonalność PoC pozwala zaoszczędzić inwestorowi na koszcie okablowania, a tym samym ułatwić i uprościć instalację.

PoC, czyli Power over Coax oznacza możliwość doprowadzenia zasilania do kamery i pozyskania z niej obrazu, stosując tylko jeden kabel koncentryczny. Do niedawna, kablem koncentrycznym można było przesyłać jedynie obraz i proste dane telemetryczne. Zasilanie było doprowadzane osobnym zasilaczem, z różnych miejsc i osobnym kablem.

Stosując urządzenia Hikvision z funkcją PoC, łącząc je jednym kablem koncentrycznym, możemy zainstalować kamerę na dystansie nawet do 200 m od rejestratora. Oszczędzamy na:
– ilości kabli,
– czasie instalacji,
– kosztach projektu,
– problemach technicznych.

Urządzenia z funkcją PoC obecnie dostępne po konsultacji z działem technicznym, a niedługo również na ivolta.pl. Zapraszamy do śledzenia nowości w naszym sklepie internetowym www.ivolta.pl oraz naszego profilu na Facebooku.

Może Ci się również spodoba