iVolta

MENU

Waluta:
Zamknij

Konfigurator systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy (KD i RCP)- szczegółowy

Samodzielnie zbuduj własny system kontroli dostępu i kontroli czasu pracy. Skorzystaj z poniższego konfiguratora. Kliknij w pytanie i odpowiedź na każde z nich. Automatycznie powstanie zapytanie wg. którego nasi doświadczeni pracownicy przygotują najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.
1. Stan systemu

3. Ilość przejść

4. Sposób identyfikacji na wejście

5. Sposób identyfikacji na wyjście

6. Jakiego formatu będą wykorzystywane identyfikatory

8. Czy mają być wykorzystane elementy identyfikujące cechy biometryczne

9. Ile lokalizacji

10. Jakie i ile elementów ryglujących ma być wykorzystanych

16. Jakiej firmy urządzenia Klient preferuje

19. Czy zostało już położone okablowanie

23. Forma realizacji zapytania

infoDane kontaktowe:

Maksymalny rozmar pliku to 5 MB
Dozwolony typ pliku to: pdf, jpg, png, docx, xlsx, txt

Administratorem Twoich danych osobowych jest Volta sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jutrzenki 94, 02-230 Warszawa.

Twoje dane osobowe przekazane nam za pomocą formularza kontaktowego przetwarzamy w celu realizowania bieżącej korespondencji oraz ewentualnej odpowiedzi na treść przesłanej wiadomości.

Podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest nasz prawnie uzasadniony interes oparty na możliwości komunikowania się z Tobą.

Twoje mogą być również przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych oraz otrzymywania od nas informacji handlowej, jeżeli zamówiłeś naszą informację handlową lub wyraziłeś zgodę na otrzymywanie takiej informacji. Masz prawo do wycofania zgody w każdej chwili.

Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją.

Więcej informacji uzyskasz tutaj.