iVolta
menu-bars

MENU

Waluta:

Odkryj nowe możliwości z Uniview!

Powrót
20.10.2023

W ofercie iVolta.pl zawitała nowa marka! Firma Uniview jest jednym z wiodących producentów w branży CCTV. Producent zajmuje 4 miejsce na świecie wśród firm zajmujących się rozwiązaniami do monitoringu wideo. Wśród oferty producenta znaleźć można między innymi: kamery sieciowe, rejestratory wideo, urządzenia kodujące i dekodujące, rozwiązania magazynujące oraz oprogramowanie i aplikacje klienckie spełniające wymagania różnorodnych branż i zastosowań.

Oferta Uniview

Produkty marki Uniview dzielą się na 3 serie:

Seria Easy to wysokiej jakości sprzęt w przystępnej cenie. Jest łatwy w obsłudze i montażu. Stanowi doskonały wybór dla małych firm i domów mieszkalnych.

Seria Prime to sprzęt wzbogacony o zaawansowane inteligentne funkcje. Produkty te przeznaczone są do budynków komercyjnych, małych projektów i parków.

Seria Pro to produkty zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Ultra-inteligentne technologie, rejestracja obrazu w 4K HD i imponująca wytrzymałość sprawią, że sprzęt spełni potrzeby dużych przedsiębiorstw i projektów.

Technologie Uniview

ColorHunter

Obraz wideo z kolorowymi szczegółami w ciemności, uzyskany dzięki zastosowaniu super dużego obiektywu F1.0 i ciepłego światła LED, które gwarantuje mniejsze zanieczyszczenie świetlne i dobre odwzorowanie barw w słabym oświetleniu.

Tri-Guard

Połączenie funkcji inteligentnego zapobiegania włamaniom, technologii ColorHunter i aktywnego odstraszania. Rozwiązanie, które pomoże skutecznie zapobiegać przestępstwom w nocy. Ostrzega tylko wtedy, gdy coś się dzieje i zapewnia kolorowy obraz wysokiej jakości nawet przy słabym oświetleniu.

Technologia LightHunter

Technologia LightHunter to innowacja, która zapewnia żywe kolory, odpowiednie naświetlenie i niezwykle wyrazisty obraz w warunkach bardzo słabego oświetlenia. Znacząco zwiększa jasność obrazu dzięki dużej przysłonie f/1.2 i przetwornikowi BSI. Dzięki szczególnej budowie i dużej matrycy kamery IPC wykazują wyższą czułość na światło i wysoki stosunek sygnału do szumu (SNR).

Ultra 265 i U-Code 2.0

Połączenie techniki U-Code i kodowania H.265 dało początek unikatowej technologii — Ultra 265. Jest to kompletne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić do 95% miejsca i obniżyć koszty pamięci masowej o 75%, zapewniając użytkownikom niesamowitą użyteczność.

Technologia PixelSense

Firma Uniview stosuje wyjątkową technologię PixelSense, zastępującą rozwiązanie sprzętowe, aby umożliwić bardziej precyzyjne i skuteczne wykrywanie rzeczywistego oświetlenia monitorowanej sceny. Obecnie technologia PixelSense jest wykorzystywana we wszystkich kamerach internetowych z serii Easy.