MENU

Waluta:
Konfiguratory Volta

Skorzystaj z naszego konfiguratora i samodzielnie zbuduj własny system alarmowy lub zestaw telewizji dozorowej. Wystarczy, że wybierzesz rozwiązanie, którym jesteś zainteresowany i odpowiesz na kilka przygotowanych przez nas pytań. Na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi, nasi doświadczeni pracownicy przygotują i przedstawią Ci unikalną ofertę, w pełni dostosowaną do Twoich preferencji.

Wystarczy kliknąć
Zamknij
AlarmInstall – aplikacja do central DSC
22.07.2021

Systemy alarmowe marki DSC można obsługiwać przy pomocy dedykowanych dla tego systemu aplikacji na smartfony o nazwach ConnectAlarm oraz AlarmInstall


Detektory CAPTURE – cechy szczególne
29.06.2021

Detektory CAPTURE to nowa seria czujników alarmowych zaprezentowana przez firmę Texecom. Charakteryzuje się ona kilkoma cechami szczególnymi, które zostaną przedstawione w niniejszym artykule.


SSP jako element ochrony przeciwpożarowej
28.06.2021

Ochrona przeciwpożarowa (w skrócie ochrona ppoż.) jest szerokim pojęciem, obejmującym działania podejmowane w celu ochrony ludzkiego życia, zdrowia i mienia przed pożarami, ale również klęskami żywiołowymi i innymi zagrożeniami o charakterze miejscowym. Jaką rolę pełni w jej zakresie System Sygnalizacji Pożaru (SSP)?


Detekcja gazów w garażu podziemnym
28.06.2021

Sprawnie działający i niezawodny system detekcji szkodliwych i niebezpiecznych gazów emitowanych przez samochody w garażach podziemnych jest warunkiem bezpiecznego użytkowania tego typu obiektów. Detekcja gazów w garażu podziemnym obejmuje przede wszystkim wykrywanie przekroczenia stężenia LPG oraz tlenku węgla.


Alarm domowy - jaki wybrać?
23.04.2021

Ogólna dostępność systemów alarmowych na rynku sprawiła, że są one coraz popularniejszym wyborem do zapewnienia ochrony domów jednorodzinnych i mieszkań. Jednym z podstawowych, a zarazem najczęściej wykorzystywanych rozwiązań jest System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN), który chroni posiadłość nie tylko przed włamaniem, ale również wypadkami losowymi.


Systemy alarmowe - co trzeba o nich wiedzieć?
22.04.2021

System alarmowy to kompletny zespół odpowiednich, połączonych ze sobą urządzeń, mający na celu zabezpieczenie obiektu prywatnego lub publicznego. Gotowe systemy alarmowe, a także bogate portfolio komponentów, w oparciu o które można zbudować instalację alarmową dopasowaną do potrzeb użytkownika, mają w swojej ofercie marki takie jak Bosch, Texecom, Satel, Pulsar, czy Yotogi.


Czujki ruchu Capture - nowa rodzina detektorów Texecom
31.03.2021

Rodzina detektorów Capture to zarówno czujki PIR, jak również dualne PIR + MW, łączące podczerwień z technologią mikrofalową. Odznaczają się one wyjątkowo dużą skutecznością, jednocześnie eliminując najbardziej popularne źródła fałszywych alarmów.


Wideodomofony Philips - dlaczego warto kupić?
16.03.2021

Zestawy wideodomofonowe Philips WelcomeEye to połączenie funkcjonalności, komfortu obsługi i niebanalnego designu. W portfolio firmy znajdują się cztery kompleksowe rozwiązania, dopasowane do potrzeb użytkownika: Compact, Comfort, Connect i Touch.


Bosch AVENAR - nowe rozwiązanie SSP
22.02.2021

Centrale Bosch AVENAR występują w dwóch wersjach: AVENAR 2000 przeznaczona do małych i średnich instalacji oraz AVENAR 8000, która sprawdzi się w dużych obiektach.


Ponownie zostaliśmy Gazelą Biznesu!
03.02.2021

Nowy rok rozpoczął się dla nas od wspaniałej wiadomości, którą chcemy się z Wami podzielić. Miło nam poinformować, że firma Volta ponownie znalazła się w gronie laureatów kolejnej XX edycji rankingu “Gazele Biznesu”.


Rejestrator trasy - czarna skrzynka Twojego samochodu
29.01.2021

Głównym zadaniem rejestratora trasy (zwanego też wideorejestratorem) jest zabezpieczenie materiału z wydarzeń na drodze do celów dowodowych. Ma to szczególne znaczenie przy wypadkach i kolizjach - zachowanie nagrania ze zdarzenia drogowego może również pomóc w szybkim ustaleniu sprawcy wypadku lub złamania przepisów drogowych.


Monitoring domu i dziecka - przegląd rozwiązań
29.01.2021

Najczęstszym i najlepszym wyborem do monitoringu mieszkania są kamery IP. Pozwalają one sprawować kontrolę nad tym, co dzieje się w mieszkaniu podczas naszej nieobecności, a dzięki podłączeniu do internetu potrafią przesyłać obraz bezpośrednio na nasz smartfon.


Zestaw wideodomofonowy DS-KIS702 Hikvision - jak go skonfigurować?
20.01.2021

DS-KIS702 należy do systemów wideodomofonowych Hikvision II generacji. Jest to zestaw przeznaczony do domów jednorodzinnych, oferujący możliwość sterowania jego funkcjonalnościami przez aplikację zainstalowaną na smartfonie.


Czujniki czadu i dymu - bezpieczeństwo w Twoim domu
18.12.2020

Czujniki dymu i czadu są najskuteczniejszym sposobem ochrony przed pożarem i niebezpiecznym działaniem tlenku węgla. Montaż odpowiednich zabezpieczeń pozwoli ze spokojem rozpocząć kolejny sezon grzewczy. Sprawdź, jak uchronić się przed zagrożeniami, jakie niosą niesprawne instalacje domowe. Czym się kierować przy wyborze czujników czadu i dymu?


Oczyszczacz powietrza - czy warto go kupić?
10.12.2020

Oczyszczacz powietrza to urządzenie, którego zadaniem jest filtrowanie powietrza i usuwanie z niego zanieczyszczeń, alergenów, roztoczy kurzu, a niekiedy również nieprzyjemnych zapachów.


Wyświetl po: