iVolta
menu-bars

MENU

Waluta:
Uniview ColorHunter kamera zmiennoogniskowa 4Mpix
04.03.2024

Technologia ColorHunter koncentruje się na dostarczeniu maksymalnie dużej ilości światła do przetwornika kamery, co pozwala na zachowanie informacji o kolorach także w warunkach nocnych. Produkty z tą technologią znalazły uznanie na rynku, ale jak dotychczas  były to jedynie kamery ze stałym obiektywem, dedykowane do szerokich planów obserwacyjnych. Nowa linia kamer Uniview wyposażona została w specjalnie zaprojektowane obiektywy zmiennoogniskowe, które utrzymują maksymalnie dużą jasność także dla dłuższych ogniskowych. To rozwiązanie pozwala na korzystanie z dobrodziejstw technologii ColorHunter także w zbliżeniach i scenach szczegółowych.


Uniview ColorHunter - zobacz kolor w scenach nocnych
19.02.2024

ColorHunter to technologia optymalizująca każdy element kamery pod kątem uzyskania jak najlepszej czułości kamery CCTV. Dzięki jej zastosowaniu ograniczenia wynikające z wykorzystania obrazu czarno-białego w warunkach nocnych przestają obowiązywać. Obraz w nocy prawie jak w dzień? Kamera widząca tam, gdzie jest zbyt ciemno dla ludzkiego oka? Teraz to możliwe!


Odkryj nowe możliwości z Uniview!
20.10.2023

Nowa marka Uniview, już dostępna na iVolta.pl! Sprawdź ofertę i technologie jednego z liderów branży CCTV.


Premier Impaq Glass Break – zabezpieczanie szklanych powierzchni
15.11.2022

Detektor Texecom Impaq Glass Break przeznaczony jest do ochrony powierzchni wykonanych ze szkła, w szczególności drzwi i okien. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie pojawia się konieczność realizacji kompleksowego zabezpieczenia.


Satel KNX - prezentacja oferty
17.08.2022

KNX to system automatyki budynkowej oparty na uniwersalnym, międzynarodowym standardzie, dzięki czemu można go wykorzystać do zautomatyzowania praktycznie każdego budynku.


Czujki wibracji IMPAQ S oraz IMPAQ SC - wykrywanie wibracji w powierzchni chronionej
03.08.2022

Czujniki wibracji Texecom IMPAQ są przeznaczone do zabezpieczenia przed próbami sforsowania chronionego obiektu, szczególnie w miejscach takich jak drzwi wejściowe, okna ale również ściany budynku


Czujki parkingowe OVS OPTEX – skuteczne wykrywanie pojazdów
07.07.2022

Czujniki OPTEX z serii OVS przeznaczone są do wykorzystania w systemach otwierania bram i szlabanów oraz w systemach zliczania pojazdów.


LogicProcessor - czyli funkcje logiczne w centralach alarmowych ROPAM NeoGSM-IP/NeoGSM-IP-64
04.07.2022

Centrale alarmowe ROPAM NeoGSM-IP oraz NeoGSM-IP-64 posiadają możliwość tworzenia zaawansowanych funkcji (zależności) logicznych z wykorzystaniem wbudowanej funkcjonalności o nazwie LogicProcessor. Zapraszamy do zapoznania się z tym rozwiązaniem.


Zewnętrzna ochrona budynku - bezprzewodowy kontaktron DSC PG8312
26.04.2022

Kontaktron DSC PG8312  to urządzenie pracujące bezprzewodowo przeznaczone do wykorzystania w ekstremalnych warunkach zewnętrznych.


Akumulatory LiFePO4 - czym są i jakie są zalety ich stosowania?
11.04.2022

Akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe, znane również jako LiFePO4, od lat cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli kamperów i motorówek.


Bariery podczerwieni - wszystko, co musisz o nich wiedzieć
25.03.2022

Bariery podczerwieni skutecznie realizują funkcję ochrony obwodowej. W tym artykule przedstawimy zalety tego rozwiązania na podstawie barier podczerwieni Yotogi.


Detektory wibracji Alarmtech - przegląd rozwiązań
22.09.2021

Detektory wibracji firmy Alarmtech to elektroniczne urządzenia korzystające z efektywnego algorytmu obróbki sygnału, który zapewnia skuteczną eliminację zakłóceń pojawiających się w środowisku pracy urządzenia.


Detektory zbicia szyby Alarmtech - przegląd oferty
06.09.2021

Detektory zbicia szyby to urządzenia przeznaczone do ochrony powierzchni szklanych, na przykład okien i drzwi, w obiektach, w których inwestor chce dodatkowo zabezpieczyć te elementy. Omawiane detektory charakteryzują się wysoką skutecznością detekcji, jednocześnie zachowując odporność na fałszywe alarmy, które mogą zostać wygenerowane na skutek oddziaływania otoczenia. 


AlarmInstall – aplikacja do central DSC
22.07.2021

Systemy alarmowe marki DSC można obsługiwać przy pomocy dedykowanych dla tego systemu aplikacji na smartfony o nazwach ConnectAlarm oraz AlarmInstall


Detektory CAPTURE – cechy szczególne
29.06.2021

Detektory CAPTURE to nowa seria czujników alarmowych zaprezentowana przez firmę Texecom. Charakteryzuje się ona kilkoma cechami szczególnymi, które zostaną przedstawione w niniejszym artykule.


Wyświetl po: