iVolta
menu-bars

MENU

Waluta:
Premier Impaq Glass Break – zabezpieczanie szklanych powierzchni
15.11.2022

Detektor Texecom Impaq Glass Break przeznaczony jest do ochrony powierzchni wykonanych ze szkła, w szczególności drzwi i okien. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie pojawia się konieczność realizacji kompleksowego zabezpieczenia.


Satel KNX - prezentacja oferty
17.08.2022

KNX to system automatyki budynkowej oparty na uniwersalnym, międzynarodowym standardzie, dzięki czemu można go wykorzystać do zautomatyzowania praktycznie każdego budynku.


Czujki wibracji IMPAQ S oraz IMPAQ SC - wykrywanie wibracji w powierzchni chronionej
03.08.2022

Czujniki wibracji Texecom IMPAQ są przeznaczone do zabezpieczenia przed próbami sforsowania chronionego obiektu, szczególnie w miejscach takich jak drzwi wejściowe, okna ale również ściany budynku


Czujki parkingowe OVS OPTEX – skuteczne wykrywanie pojazdów
07.07.2022

Czujniki OPTEX z serii OVS przeznaczone są do wykorzystania w systemach otwierania bram i szlabanów oraz w systemach zliczania pojazdów.


LogicProcessor - czyli funkcje logiczne w centralach alarmowych ROPAM NeoGSM-IP/NeoGSM-IP-64
04.07.2022

Centrale alarmowe ROPAM NeoGSM-IP oraz NeoGSM-IP-64 posiadają możliwość tworzenia zaawansowanych funkcji (zależności) logicznych z wykorzystaniem wbudowanej funkcjonalności o nazwie LogicProcessor. Zapraszamy do zapoznania się z tym rozwiązaniem.


Zewnętrzna ochrona budynku - bezprzewodowy kontaktron DSC PG8312
26.04.2022

Kontaktron DSC PG8312  to urządzenie pracujące bezprzewodowo przeznaczone do wykorzystania w ekstremalnych warunkach zewnętrznych.


Akumulatory LiFePO4 - czym są i jakie są zalety ich stosowania?
11.04.2022

Akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe, znane również jako LiFePO4, od lat cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli kamperów i motorówek.


Bariery podczerwieni - wszystko, co musisz o nich wiedzieć
25.03.2022

Bariery podczerwieni skutecznie realizują funkcję ochrony obwodowej. W tym artykule przedstawimy zalety tego rozwiązania na podstawie barier podczerwieni Yotogi.


Detektory wibracji Alarmtech - przegląd rozwiązań
22.09.2021

Detektory wibracji firmy Alarmtech to elektroniczne urządzenia korzystające z efektywnego algorytmu obróbki sygnału, który zapewnia skuteczną eliminację zakłóceń pojawiających się w środowisku pracy urządzenia.


Detektory zbicia szyby Alarmtech - przegląd oferty
06.09.2021

Detektory zbicia szyby to urządzenia przeznaczone do ochrony powierzchni szklanych, na przykład okien i drzwi, w obiektach, w których inwestor chce dodatkowo zabezpieczyć te elementy. Omawiane detektory charakteryzują się wysoką skutecznością detekcji, jednocześnie zachowując odporność na fałszywe alarmy, które mogą zostać wygenerowane na skutek oddziaływania otoczenia. 


AlarmInstall – aplikacja do central DSC
22.07.2021

Systemy alarmowe marki DSC można obsługiwać przy pomocy dedykowanych dla tego systemu aplikacji na smartfony o nazwach ConnectAlarm oraz AlarmInstall


Detektory CAPTURE – cechy szczególne
29.06.2021

Detektory CAPTURE to nowa seria czujników alarmowych zaprezentowana przez firmę Texecom. Charakteryzuje się ona kilkoma cechami szczególnymi, które zostaną przedstawione w niniejszym artykule.


SSP jako element ochrony przeciwpożarowej
28.06.2021

Ochrona przeciwpożarowa (w skrócie ochrona ppoż.) jest szerokim pojęciem, obejmującym działania podejmowane w celu ochrony ludzkiego życia, zdrowia i mienia przed pożarami, ale również klęskami żywiołowymi i innymi zagrożeniami o charakterze miejscowym. Jaką rolę pełni w jej zakresie System Sygnalizacji Pożaru (SSP)?


Detekcja gazów w garażu podziemnym
28.06.2021

Sprawnie działający i niezawodny system detekcji szkodliwych i niebezpiecznych gazów emitowanych przez samochody w garażach podziemnych jest warunkiem bezpiecznego użytkowania tego typu obiektów. Detekcja gazów w garażu podziemnym obejmuje przede wszystkim wykrywanie przekroczenia stężenia LPG oraz tlenku węgla.


Alarm domowy - jaki wybrać?
23.04.2021

Ogólna dostępność systemów alarmowych na rynku sprawiła, że są one coraz popularniejszym wyborem do zapewnienia ochrony domów jednorodzinnych i mieszkań. Jednym z podstawowych, a zarazem najczęściej wykorzystywanych rozwiązań jest System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN), który chroni posiadłość nie tylko przed włamaniem, ale również wypadkami losowymi.


Wyświetl po: