iVolta

MENU

Waluta:
Zamknij
Zewnętrzna ochrona budynku - bezprzewodowy kontaktron DSC PG8312
26.04.2022

Kontaktron DSC PG8312  to urządzenie pracujące bezprzewodowo przeznaczone do wykorzystania w ekstremalnych warunkach zewnętrznych.


Akumulatory LiFePO4 - czym są i jakie są zalety ich stosowania?
11.04.2022

Akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe, znane również jako LiFePO4, od lat cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli kamperów i motorówek.


Bariery podczerwieni - wszystko, co musisz o nich wiedzieć
25.03.2022

Bariery podczerwieni skutecznie realizują funkcję ochrony obwodowej. W tym artykule przedstawimy zalety tego rozwiązania na podstawie barier podczerwieni Yotogi.


Detektory wibracji Alarmtech - przegląd rozwiązań
22.09.2021

Detektory wibracji firmy Alarmtech to elektroniczne urządzenia korzystające z efektywnego algorytmu obróbki sygnału, który zapewnia skuteczną eliminację zakłóceń pojawiających się w środowisku pracy urządzenia.


Detektory zbicia szyby Alarmtech - przegląd oferty
06.09.2021

Detektory zbicia szyby to urządzenia przeznaczone do ochrony powierzchni szklanych, na przykład okien i drzwi, w obiektach, w których inwestor chce dodatkowo zabezpieczyć te elementy. Omawiane detektory charakteryzują się wysoką skutecznością detekcji, jednocześnie zachowując odporność na fałszywe alarmy, które mogą zostać wygenerowane na skutek oddziaływania otoczenia. 


AlarmInstall – aplikacja do central DSC
22.07.2021

Systemy alarmowe marki DSC można obsługiwać przy pomocy dedykowanych dla tego systemu aplikacji na smartfony o nazwach ConnectAlarm oraz AlarmInstall


Detektory CAPTURE – cechy szczególne
29.06.2021

Detektory CAPTURE to nowa seria czujników alarmowych zaprezentowana przez firmę Texecom. Charakteryzuje się ona kilkoma cechami szczególnymi, które zostaną przedstawione w niniejszym artykule.


SSP jako element ochrony przeciwpożarowej
28.06.2021

Ochrona przeciwpożarowa (w skrócie ochrona ppoż.) jest szerokim pojęciem, obejmującym działania podejmowane w celu ochrony ludzkiego życia, zdrowia i mienia przed pożarami, ale również klęskami żywiołowymi i innymi zagrożeniami o charakterze miejscowym. Jaką rolę pełni w jej zakresie System Sygnalizacji Pożaru (SSP)?


Detekcja gazów w garażu podziemnym
28.06.2021

Sprawnie działający i niezawodny system detekcji szkodliwych i niebezpiecznych gazów emitowanych przez samochody w garażach podziemnych jest warunkiem bezpiecznego użytkowania tego typu obiektów. Detekcja gazów w garażu podziemnym obejmuje przede wszystkim wykrywanie przekroczenia stężenia LPG oraz tlenku węgla.


Alarm domowy - jaki wybrać?
23.04.2021

Ogólna dostępność systemów alarmowych na rynku sprawiła, że są one coraz popularniejszym wyborem do zapewnienia ochrony domów jednorodzinnych i mieszkań. Jednym z podstawowych, a zarazem najczęściej wykorzystywanych rozwiązań jest System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN), który chroni posiadłość nie tylko przed włamaniem, ale również wypadkami losowymi.


Systemy alarmowe - co trzeba o nich wiedzieć?
22.04.2021

System alarmowy to kompletny zespół odpowiednich, połączonych ze sobą urządzeń, mający na celu zabezpieczenie obiektu prywatnego lub publicznego. Gotowe systemy alarmowe, a także bogate portfolio komponentów, w oparciu o które można zbudować instalację alarmową dopasowaną do potrzeb użytkownika, mają w swojej ofercie marki takie jak Bosch, Texecom, Satel, Pulsar, czy Yotogi.


Czujki ruchu Capture - nowa rodzina detektorów Texecom
31.03.2021

Rodzina detektorów Capture to zarówno czujki PIR, jak również dualne PIR + MW, łączące podczerwień z technologią mikrofalową. Odznaczają się one wyjątkowo dużą skutecznością, jednocześnie eliminując najbardziej popularne źródła fałszywych alarmów.


Wideodomofony Philips - dlaczego warto kupić?
16.03.2021

Zestawy wideodomofonowe Philips WelcomeEye to połączenie funkcjonalności, komfortu obsługi i niebanalnego designu. W portfolio firmy znajdują się cztery kompleksowe rozwiązania, dopasowane do potrzeb użytkownika: Compact, Comfort, Connect i Touch.


Bosch AVENAR - nowe rozwiązanie SSP
22.02.2021

Centrale Bosch AVENAR występują w dwóch wersjach: AVENAR 2000 przeznaczona do małych i średnich instalacji oraz AVENAR 8000, która sprawdzi się w dużych obiektach.


Ponownie zostaliśmy Gazelą Biznesu!
03.02.2021

Nowy rok rozpoczął się dla nas od wspaniałej wiadomości, którą chcemy się z Wami podzielić. Miło nam poinformować, że firma Volta ponownie znalazła się w gronie laureatów kolejnej XX edycji rankingu “Gazele Biznesu”.


Wyświetl po: