MENU

Waluta:
Konfiguratory Volta

Skorzystaj z naszego konfiguratora i samodzielnie zbuduj własny system alarmowy lub zestaw telewizji dozorowej. Wystarczy, że wybierzesz rozwiązanie, którym jesteś zainteresowany i odpowiesz na kilka przygotowanych przez nas pytań. Na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi, nasi doświadczeni pracownicy przygotują i przedstawią Ci unikalną ofertę, w pełni dostosowaną do Twoich preferencji.

Wystarczy kliknąć
Zamknij

Elementy aktywne - Mediakonwertery i konwertery

Widok:
Moduł SFP 1310nm GBIC-101 PULSAR
  • Twoja cena:
    66,42 zł
  • 54,00 zł netto
  • Producent: PULSAR
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł SFP 1310nm
PULSAR
  • Twoja cena:66,42 zł
  • 54,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Mediakonwerter OPTIVA 1000Mbps VONT-MC101 OPTIVA2B
  • Twoja cena:
    232,47 zł
  • 189,00 zł netto
  • Producent: OPTIVA2B
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Mediakonwerter OPTIVA 1000Mbps
  • Ilość portów Ethernet: 1
  • Funkcje dodatkowe: SFP
  • Wymiary (wys. x szer. x gł.) mm: 26 x 82 x 102
  • Napięcie zasilania (V): 12VDC
OPTIVA2B
  • Twoja cena:232,47 zł
  • 189,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Gigabitowy media konwerter Ethernet -SFP xFiber-2-60 ATTE
  • Twoja cena:
    293,97 zł
  • 239,00 zł netto
  • Producent: ATTE
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Gigabitowy media konwerter Ethernet -SFP
ATTE
  • Twoja cena:293,97 zł
  • 239,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Extender/przedłużacz USB USB-EX-50 DELTA
  • Twoja cena:
    50,43 zł
  • 41,00 zł netto
  • Producent: DELTA
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Extender/przedłużacz USB
  • Ilość portów Ethernet: 1
  • Interfejs sieciowy: RJ45
  • Funkcje dodatkowe: Zasięg: 50M
  • Pobór mocy (W): 6.7
DELTA
  • Twoja cena:50,43 zł
  • 41,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Zestaw do transmisji Ethernet (PoE) po koncentryku xCOAX3-SET ATTE
  • Twoja cena:
    466,17 zł
  • 379,00 zł netto
  • Producent: ATTE
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Zestaw aktywnych konwerterów xCOAX
ATTE
  • Twoja cena:466,17 zł
  • 379,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Mediakonwerter WDM Fast Ethernet MC112CS TP-LINK
  • Twoja cena:
    122,02 zł
  • 99,20 zł netto
  • Producent: TP-LINK
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Mediakonwerter WDM
  • Ilość portów Ethernet: 1
TP-LINK
  • Twoja cena:122,02 zł
  • 99,20 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Przemysłowy media konwerter 2G-1S.1.0-BOX METEL
  • Twoja cena:
    1 499,37 zł
  • 1 219,00 zł netto
  • Producent: METEL
  • Gwarancja: 60 miesięcy
  • Typ produktu: Przemysłowy media konwerter
  • Ilość portów Ethernet: 1
  • Ilość portów PoE: 1
  • Budżet PoE: 25W
  • Standard PoE: 802.3af
METEL
  • Twoja cena:1 499,37 zł
  • 1 219,00 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Przemysłowy Media Konwerter GE/FE PoE+ 2G-1S.1.0-BOX-PoE METEL
  • Twoja cena:
    1 718,31 zł
  • 1 397,00 zł netto
  • Producent: METEL
  • Gwarancja: 60 miesięcy
  • Typ produktu: Przemysłowy media konwerter z PoE+
  • Ilość portów Ethernet: 1
  • Ilość portów PoE: 1
  • Budżet PoE: 25W
  • Standard PoE: 802.3af
METEL
  • Twoja cena:1 718,31 zł
  • 1 397,00 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Moduł SFP  Tx:1310 / Rx:1550 GBIC-103 PULSAR
  • Twoja cena:
    62,73 zł
  • 51,00 zł netto
  • Producent: PULSAR
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Moduł SFP Tx:1310 / Rx:1550
PULSAR
  • Twoja cena:62,73 zł
  • 51,00 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:6 dni roboczych
Mediakonwerter WDM Fast Ethernet MC111CS TP-LINK
  • Twoja cena:
    122,02 zł
  • 99,20 zł netto
  • Producent: TP-LINK
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Mediakonwerter WDM
  • Ilość portów Ethernet: 1
TP-LINK
  • Twoja cena:122,02 zł
  • 99,20 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Zestaw do transmisji Ethernet (PoE) po koncentryku xCOAX3-SET-BOX ATTE
  • Twoja cena:
    466,17 zł
  • 379,00 zł netto
  • Producent: ATTE
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Zestaw aktywnych konwerterów xCOAX
ATTE
  • Twoja cena:466,17 zł
  • 379,00 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Retransmiter PoE, 3x Gniazdo RJ-45, zasięg nawet do 200 m, zabezpieczenie przeciwprzepięciowe DS-1H34-0102P HIKVISION
  • Twoja cena:
    202,95 zł
  • 165,00 zł netto
  • Producent: HIKVISION
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Extender ethernet + 2xPOE
  • Ilość portów Ethernet: 3
  • Standard PoE: IEEE 802.3at
  • Interfejs sieciowy: 10/100Mb/s
HIKVISION
  • Twoja cena:202,95 zł
  • 165,00 zł netto

  • Dostępność:Chwilowy brak
  • Wysyłka:72h
Zestaw nano transmiterów sieciowych AV600 TL-PA4010 Starter Kit TP-LINK
  • Twoja cena:
    169,49 zł
  • 137,80 zł netto
  • Producent: TP-LINK
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Mediakonwerter powerline
TP-LINK
  • Twoja cena:169,49 zł
  • 137,80 zł netto

  • Dostępność:Chwilowy brak
  • Wysyłka:72h
Wyświetl po:

Elementy aktywne - Mediakonwertery i konwertery

Producenci

ALARMTECHASSA ABLOYATTEBOSCHCAMEDAHUAGAZEXGENWAYGORKEHIKVISIONMIKROTIKOPTIVA2BPULSARRISCOROGERSATELTEXECOMVOLT POLSKAYOTOGI