MENU

Waluta:
Konfiguratory Volta

Samodzielnie zbuduj własny system alarmowy lub zestaw telewizji dozorowej. Skorzystaj z poniższego konfiguratora. Z jego pomocą automatycznie powstanie zapytanie wg. którego nasi doświadczeni pracownicy przygotują najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wystarczy kliknąć
Zamknij

Elementy aktywne - Mediakonwertery i konwertery

Widok:
Mediakonwerter OPTIVA 1000Mbps VONT-MC101 OPTIVA2B
  • Cena standardowa:
    232,47 zł
  • Oszczędzasz:
    61,50 zł
  • Twoja cena:
    170,97 zł
  • 139,00 zł netto
  • Producent: OPTIVA2B
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Mediakonwerter OPTIVA 1000Mbps
  • Ilość portów Ethernet: 1
  • Funkcje dodatkowe: SFP
  • Wymiary (wys. x szer. x gł.) mm: 26 x 82 x 102
  • Napięcie zasilania (V): 12VDC
OPTIVA2B
  • Cena standardowa:232,47 zł
  • Oszczędzasz:61,50 zł
  • Twoja cena:170,97 zł
  • 139,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Retransmiter PoE, 2x Gniazdo RJ-45, zasięg nawet do 200 m, zabezpieczenie przeciwprzepięciowe DS-1H34-0101P HIKVISION
  • Twoja cena:
    157,44 zł
  • 128,00 zł netto
  • Producent: HIKVISION
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Extender ethernet + POE
  • Ilość portów Ethernet: 2
  • Standard PoE: IEEE 802.3at
  • Interfejs sieciowy: 1x 10/100Mbps
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe OVP: TAK
HIKVISION
  • Twoja cena:157,44 zł
  • 128,00 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Extender/przedłużacz USB USB-EX-50 DELTA
  • Twoja cena:
    47,77 zł
  • 38,84 zł netto
  • Producent: DELTA
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Extender/przedłużacz USB
  • Ilość portów Ethernet: 1
  • Budżet PoE: Port 1 do 60W, porty 2-8 do 30W
  • Interfejs sieciowy: RJ45
  • Funkcje dodatkowe: Zasięg: 50M
DELTA
  • Twoja cena:47,77 zł
  • 38,84 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Extender sieci Ether. przez koncentryk, PV-EC945 POLVISION
  • Twoja cena:
    757,59 zł
  • 615,93 zł netto
  • Producent: POLVISION
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Extender sieci Ether. przez koncentryk,
  • Ilość portów Ethernet: 1
  • Ilość portów PoE: 1
  • Budżet PoE: Port 1 do 60W, porty 2-8 do 30W
  • Standard PoE: 802.3af
  • Twoja cena:757,59 zł
  • 615,93 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Extender sieci Ethernet przez koncentryk PV-EC904R POLVISION
  • Twoja cena:
    2 345,78 zł
  • 1 907,14 zł netto
  • Producent: POLVISION
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Extender sieci Ethernet przez koncentryk
  • Ilość portów Ethernet: 1
  • Budżet PoE: Port 1 do 60W, porty 2-8 do 30W
  • Interfejs sieciowy: RJ45
  • Funkcje dodatkowe: 4xBNC
  • Twoja cena:2 345,78 zł
  • 1 907,14 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Przemysłowy media konwerter 2G-1S.1.0-BOX METEL
  • Twoja cena:
    1 431,72 zł
  • 1 164,00 zł netto
  • Producent: METEL
  • Gwarancja: 60 miesięcy
  • Typ produktu: Przemysłowy media konwerter
  • Ilość portów Ethernet: 1
  • Ilość portów PoE: 1
  • Budżet PoE: 25W
  • Standard PoE: 802.3af
METEL
  • Twoja cena:1 431,72 zł
  • 1 164,00 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Przemysłowy Media Konwerter GE/FE PoE+ 2G-1S.1.0-BOX-PoE METEL
  • Twoja cena:
    1 642,05 zł
  • 1 335,00 zł netto
  • Producent: METEL
  • Gwarancja: 60 miesięcy
  • Typ produktu: Przemysłowy media konwerter z PoE+
  • Ilość portów Ethernet: 1
  • Ilość portów PoE: 1
  • Budżet PoE: 25W
  • Standard PoE: 802.3af
METEL
  • Twoja cena:1 642,05 zł
  • 1 335,00 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Moduł SFP 1310nm GBIC-101 PULSAR
  • Twoja cena:
    62,73 zł
  • 51,00 zł netto
  • Producent: PULSAR
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł SFP 1310nm
PULSAR
  • Twoja cena:62,73 zł
  • 51,00 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:3 dni robocze
Moduł SFP  Tx:1310 / Rx:1550 GBIC-103 PULSAR
  • Twoja cena:
    59,04 zł
  • 48,00 zł netto
  • Producent: PULSAR
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Moduł SFP Tx:1310 / Rx:1550
PULSAR
  • Twoja cena:59,04 zł
  • 48,00 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:3 dni robocze
Mediakonwerter WDM Fast Ethernet MC112CS TP-LINK
  • Twoja cena:
    134,07 zł
  • 109,00 zł netto
  • Producent: TP-LINK
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Mediakonwerter WDM
  • Ilość portów Ethernet: 1
TP-LINK
  • Twoja cena:134,07 zł
  • 109,00 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Mediakonwerter WDM Fast Ethernet MC111CS TP-LINK
  • Twoja cena:
    127,92 zł
  • 104,00 zł netto
  • Producent: TP-LINK
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Mediakonwerter WDM
  • Ilość portów Ethernet: 1
TP-LINK
  • Twoja cena:127,92 zł
  • 104,00 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Zestaw nano transmiterów sieciowych AV600 TL-PA4010 Starter Kit TP-LINK
  • Twoja cena:
    174,66 zł
  • 142,00 zł netto
  • Producent: TP-LINK
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Mediakonwerter powerline
TP-LINK
  • Twoja cena:174,66 zł
  • 142,00 zł netto

  • Dostępność:Chwilowy brak
  • Wysyłka:72h
Wyświetl po:

Producenci

ALARMTECHASSA ABLOYATTEBOSCHCAMEDAHUAGAZEXGENWAYGORKEHIKVISIONOPTIVA2BPULSARRISCOROGERSATELTEXECOMYOTOGI