iVolta

MENU

Waluta:
Zamknij

Moduły SFP - istotne elementy sieci światłowodowej

Moduły SFP należą do istotnych elementów infrastruktury sieciowej, umożliwiających poszerzenie funkcjonalności konkretnego urządzenia sieciowego i zapewnienie szybkiej i płynnej transmisji danych na duże odległości. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne rodzaje tego typu urządzeń w dostępnych cenach.

Widok:
Moduł SFP 1310nm GBIC-101 PULSAR
  • Twoja cena:
    66,42 zł
  • 54,00 zł netto
  • Producent: PULSAR
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł SFP 1310nm
PULSAR
  • Twoja cena:66,42 zł
  • 54,00 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Moduł SFP  Tx:1310 / Rx:1550 GBIC-103 PULSAR
  • Twoja cena:
    62,73 zł
  • 51,00 zł netto
  • Producent: PULSAR
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Moduł SFP Tx:1310 / Rx:1550
PULSAR
  • Twoja cena:62,73 zł
  • 51,00 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Moduł SFP WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) PFT3970 DAHUA
  • Twoja cena:
    575,64 zł
  • 468,00 zł netto
  • Producent: DAHUA
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł SFP Tx:1550 / Rx:1310
DAHUA
  • Twoja cena:575,64 zł
  • 468,00 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Moduł SFP TL-SM311LS TL-SM311LS TP-LINK
  • Twoja cena:
    65,81 zł
  • 53,50 zł netto
  • Producent: TP-LINK
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Moduł Gigabit SFP
TP-LINK
  • Twoja cena:65,81 zł
  • 53,50 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Moduł SFP zgodny z DEM-310GT OP-DEM-310GT ATOP
  • Twoja cena:
    88,56 zł
  • 72,00 zł netto
  • Producent: ATOP
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Gigabitowy moduł światłowodowy
  • Twoja cena:88,56 zł
  • 72,00 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Moduł SFP WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) PFT3960 DAHUA
  • Twoja cena:
    382,53 zł
  • 311,00 zł netto
  • Producent: DAHUA
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł SFP WDM
DAHUA
  • Twoja cena:382,53 zł
  • 311,00 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Zestaw dwóch modułów SFP WDM ZZPFT3970/PFT3960 DAHUA
  • Twoja cena:
    849,93 zł
  • 691,00 zł netto
  • Producent: DAHUA
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Zestaw dwóch modułów SFP W
DAHUA
  • Twoja cena:849,93 zł
  • 691,00 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Moduł SFP OPTIVA SM/MM, 2xLC, do 20km 100/1000Mbps VONT-SFP101 OPTIVA2B
  • Twoja cena:
    130,50 zł
  • 106,10 zł netto
  • Producent: OPTIVA2B
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Moduł SFP, SM/MM, 100/1000Mbps
  • Interfejs sieciowy: SFF 8472
  • Funkcje dodatkowe: Odległość transmisji do 20 km, 300m dla multi-mode
  • Pobór mocy (W): 1
  • Wymiary (wys. x szer. x gł.) mm: 55.4x13.7x25.6
OPTIVA2B
  • Twoja cena:130,50 zł
  • 106,10 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Dwukierunkowy moduł SFP TL-SM321B TP-LINK
  • Twoja cena:
    62,73 zł
  • 51,00 zł netto
  • Producent: TP-LINK
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Moduł SFP
  • Interfejs sieciowy: 1000Base-LX, Duplex LC
TP-LINK
  • Twoja cena:62,73 zł
  • 51,00 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Gigabitowy moduł światłowodowy  DEM-311G DEM-311GT D-LINK
  • Twoja cena:
    315,13 zł
  • 256,20 zł netto
  • Producent: D-LINK
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Gigabitowy moduł światłowodowy DEM-311G
D-LINK
  • Twoja cena:315,13 zł
  • 256,20 zł netto

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Moduł SFP, multimode, 1,25G, Tx/Rx:1310 GBIC-102 PULSAR
  • Twoja cena:
    66,42 zł
  • 54,00 zł netto
  • Producent: PULSAR
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Moduł SFP, multimode, 1,25G, Tx/Rx:1310
PULSAR
  • Twoja cena:66,42 zł
  • 54,00 zł netto

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:6 dni roboczych
Moduł SFP+ 10Gb/s,850nm, LC/UPC, 300m, wielomodowy S+85DLC03D MIKROTIK
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Producent: MIKROTIK
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Typ produktu: Router
MIKROTIK
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Producent: METEL
  • Gwarancja: 60 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł jednomodowy 100Base-BX (200M)
  • Interfejs sieciowy: SFP
  • Funkcje dodatkowe: Technologia WDM
  • Pobór mocy (W): 6.7
  • Temperatura pracy (°C): -40 +70
  • Producent: METEL
  • Gwarancja: 60 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł jednomodowy 100Base-BX (200M)
  • Interfejs sieciowy: SFP
  • Funkcje dodatkowe: Technologia WDM
  • Pobór mocy (W): 6.7
  • Temperatura pracy (°C): -40 +70
  • Producent: METEL
  • Gwarancja: 60 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł jednomodowy 1000Base-BX (2G)
  • Interfejs sieciowy: SFP zgodne z MSA
  • Funkcje dodatkowe: Technologia WDM
  • Pobór mocy (W): 6.7
  • Temperatura pracy (°C): -40 +70
Wyświetl po:

Moduły SFP - istotne elementy sieci światłowodowej

Moduły SFP należą do istotnych elementów infrastruktury sieciowej, umożliwiających poszerzenie funkcjonalności konkretnego urządzenia sieciowego i zapewnienie szybkiej i płynnej transmisji danych na duże odległości. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne rodzaje tego typu urządzeń w dostępnych cenach.


Moduły SFP - jak działają?

Moduł SFP jest kompaktowym urządzeniem wpinanym w złącza różnych urządzeń sieciowych. Może on obsługiwać kilka różnych standardów komunikacyjnych, takich jak, np. gigabitowa sieć Ethernet oraz kanał światłowodowy. W większości przypadków moduły SFP są używane w transmisji sieciowej 1G zarówno na krótkie, jak i na duże odległości.

Jak działają moduły SFP? Urządzenie to składa się z nadajnika, odbiornika, układu scalonego i elementów optycznych, umożliwiających konwersję sygnału. Sercem optycznego modułu nadawczo-odbiorczy jest wyżej wspomniany układ scalony, przesyłający i odbierający dane w obu kierunkach. Urządzenie przetwarza sygnały elektryczne na sygnały optyczne i odwrotnie - ma to na celu efektywne przesyłanie tych sygnałów kablami światłowodowymi, bezstratną komunikację pomiędzy urządzeniami sieciowymi oraz zwiększenie zasięgu samej sieci. Dzięki temu, możliwe jest osiągnięcie stabilnej i szybkiej transmisji danych pomiędzy urządzeniami w sieci lokalnej, które tym samym stają się bardziej uniwersalne.

Czytaj dalej...

Producenci

ALARMTECHASSA ABLOYATTEBOSCHCAMEDAHUAGAZEXGENWAYGORKEHIKVISIONMIKROTIKOPTIVA2BPULSARRISCOROGERSATELTEXECOMYOTOGIZKTeco