iVolta
menu-bars

MENU

Waluta:

Moduły SFP - istotne elementy sieci światłowodowej

Moduły SFP należą do istotnych elementów infrastruktury sieciowej, umożliwiających poszerzenie funkcjonalności konkretnego urządzenia sieciowego i zapewnienie szybkiej i płynnej transmisji danych na duże odległości. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne rodzaje tego typu urządzeń w dostępnych cenach.

Widok:
Moduł SFP OPTIVA SM/MM, 2xLC, do 20km 100/1000Mbps VONT-SFP101 OPTIVA2B
  • Twoja cena brutto:
    169,74 zł
  • Producent: OPTIVA2B
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Moduł SFP, SM/MM, 100/1000Mbps
  • Interfejs sieciowy: SFF 8472
  • Funkcje dodatkowe: Odległość transmisji do 20 km, 300m dla multi-mode
  • Pobór mocy (W): 1
  • Wymiary (wys. x szer. x gł.) mm: 55.4x13.7x25.6
OPTIVA2B
  • Twoja cena brutto:169,74 zł

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Moduł SFP  Tx:1550 / Rx:1310 GBIC-104 PULSAR
  • Twoja cena brutto:
    91,02 zł
  • Producent: PULSAR
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Moduł SFP Tx:1550 / Rx:1310
PULSAR
  • Twoja cena brutto:91,02 zł

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Moduł SFP, multimode, 1,25G, Tx/Rx:1310 GBIC-102 PULSAR
  • Twoja cena brutto:
    66,42 zł
  • Producent: PULSAR
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Moduł SFP, multimode, 1,25G, Tx/Rx:1310
PULSAR
  • Twoja cena brutto:66,42 zł

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Moduł SFP na RJ45 1000Mb/s TL-SM331T TP-LINK
  • Twoja cena brutto:
    98,28 zł
  • Producent: TP-LINK
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł SFP 1000BASE-T na RJ45
TP-LINK
  • Twoja cena brutto:98,28 zł

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Moduł SFP TL-SM311LS TL-SM311LS TP-LINK
  • Twoja cena brutto:
    72,08 zł
  • Producent: TP-LINK
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Moduł Gigabit SFP
TP-LINK
  • Twoja cena brutto:72,08 zł

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Zestaw konwerterów światłowodowych FIWRE-S-PDS METEL
  • Twoja cena brutto:
    3 012,27 zł
  • Producent: METEL
  • Gwarancja: 60 miesięcy
  • Typ produktu: Zestaw konwerterów światłowodowych
  • Zasilanie: 12V DC
  • Temperatura pracy (°C): -40...+70
  • Wymiary (wys. x szer. x gł.) mm: 110 x 97 x 30 mm
METEL
  • Twoja cena brutto:3 012,27 zł

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Gigabitowy moduł światłowodowy  DEM-311G DEM-311GT D-LINK
  • Twoja cena brutto:
    307,99 zł
  • Producent: D-LINK
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Gigabitowy moduł światłowodowy DEM-311G
D-LINK
  • Twoja cena brutto:307,99 zł

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Moduł SFP  Tx:1310 / Rx:1550 GBIC-105 PULSAR
  • Twoja cena brutto:
    62,73 zł
  • Producent: PULSAR
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Moduł SFP Tx:1310 / Rx:1550
PULSAR
  • Twoja cena brutto:62,73 zł

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:6 dni roboczych
Moduł SFP  Tx:1550 / Rx:1310 GBIC-106 PULSAR
  • Twoja cena brutto:
    91,02 zł
  • Producent: PULSAR
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Moduł SFP Tx:1550 / Rx:1310
PULSAR
  • Twoja cena brutto:91,02 zł

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:72h
Moduł SFP+ 10Gb/s,850nm, LC/UPC, 300m, wielomodowy S+85DLC03D MIKROTIK
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Producent: MIKROTIK
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Typ produktu: Router
MIKROTIK
  • Dostępność: Na zamówienie
Wkładka SFP. 1310nm/1310nm 1.25G LC MM duplex HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM HIKVISION
  • Twoja cena brutto:
    124,23 zł
  • Producent: HIKVISION
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł SFP
HIKVISION
  • Twoja cena brutto:124,23 zł

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Moduł dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base TL-SM321A-2 TP-LINK
  • Twoja cena brutto:
    62,36 zł
  • Producent: TP-LINK
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base
TP-LINK
  • Twoja cena brutto:62,36 zł

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Moduł dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base TL-SM321B-2 TP-LINK
  • Twoja cena brutto:
    62,36 zł
  • Producent: TP-LINK
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base
TP-LINK
  • Twoja cena brutto:62,36 zł

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TL-SM5110-LR TP-LINK
  • Twoja cena brutto:
    184,50 zł
  • Producent: TP-LINK
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł SFP+ LC 10GBase-LR
TP-LINK
  • Twoja cena brutto:184,50 zł

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
  • Producent: METEL
  • Gwarancja: 60 miesięcy
  • Typ produktu: Moduł jednomodowy 100Base-BX (200M)
  • Interfejs sieciowy: SFP
  • Funkcje dodatkowe: Technologia WDM
  • Pobór mocy (W): 6.7
  • Temperatura pracy (°C): -40 +70
Wyświetl po:

Moduły SFP - istotne elementy sieci światłowodowej

Moduły SFP należą do istotnych elementów infrastruktury sieciowej, umożliwiających poszerzenie funkcjonalności konkretnego urządzenia sieciowego i zapewnienie szybkiej i płynnej transmisji danych na duże odległości. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne rodzaje tego typu urządzeń w dostępnych cenach.


Moduły SFP - jak działają?

Moduł SFP jest kompaktowym urządzeniem wpinanym w złącza różnych urządzeń sieciowych. Może on obsługiwać kilka różnych standardów komunikacyjnych, takich jak, np. gigabitowa sieć Ethernet oraz kanał światłowodowy. W większości przypadków moduły SFP są używane w transmisji sieciowej 1G zarówno na krótkie, jak i na duże odległości.

Jak działają moduły SFP? Urządzenie to składa się z nadajnika, odbiornika, układu scalonego i elementów optycznych, umożliwiających konwersję sygnału. Sercem optycznego modułu nadawczo-odbiorczy jest wyżej wspomniany układ scalony, przesyłający i odbierający dane w obu kierunkach. Urządzenie przetwarza sygnały elektryczne na sygnały optyczne i odwrotnie - ma to na celu efektywne przesyłanie tych sygnałów kablami światłowodowymi, bezstratną komunikację pomiędzy urządzeniami sieciowymi oraz zwiększenie zasięgu samej sieci. Dzięki temu, możliwe jest osiągnięcie stabilnej i szybkiej transmisji danych pomiędzy urządzeniami w sieci lokalnej, które tym samym stają się bardziej uniwersalne.

Czytaj dalej...
Producenci
AJAXALARMTECHASSA ABLOYATTEBOSCHCAMEDAHUAGAZEXGENWAYGORKEHIKVISIONMIKROTIKOPTIVA2BPULSARRISCOROGERSATELTEXECOMTP-LINKUNIVIEWYOTOGIZKTeco