Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem. (Link do polityki prywatności)

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres daneosobowe@volta.com.pl.

Zarząd Volta Sp. z o.o.

00,00 zł
Znajdź nas również na serwisach społecznościowych:
Przejdź do strony wsparcie
Zobacz wszystkie konfiguratory

Elementy aktywne - Moduły SFP

Znaleziono produktów:    
Cena:

Producenci:






ukryj

> więcej



Schowaj filtry Pokaż filtry



Moduł SFP OPTIVA SM/MM, 2xLC, do 20km 100/1000Mbps VONT-SFP101 OPTIVA2B

Moduł SFP OPTIVA SM/MM, 2xLC, do 20km 100/1000Mbps VONT-SFP101 OPTIVA2B
OPTIVA2B
Gwarancja: 24 miesiące
Cena detal.netto: 99,00 zł
Cena detal.brutto: 121,77 zł
 
Dostępność: Jest
Czas realizacji:24h

Moduł SFP OPTIVA SM/MM, 2xLC, do 20km 100/1000Mbps VONT-SFP101 OPTIVA2B

Moduł SFP OPTIVA SM/MM, 2xLC, do 20km 100/1000Mbps VONT-SFP101 OPTIVA2B
121,77 zł Brutto

Moduł SFP Planet, 1-port SFP SX/LX MULTI MODE 550M MGB-TSX PLANET

Moduł SFP Planet, 1-port SFP SX/LX MULTI MODE 550M MGB-TSX PLANET
PLANET
Gwarancja: 24 miesiące
Cena detal.netto: 63,00 zł
Cena detal.brutto: 77,49 zł
 
Dostępność: Jest
Czas realizacji:24h

Moduł SFP Planet, 1-port SFP SX/LX MULTI MODE 550M MGB-TSX PLANET

Moduł SFP Planet, 1-port SFP SX/LX MULTI MODE 550M MGB-TSX PLANET
77,49 zł Brutto

Gigabitowy moduł światłowodowy  DEM-311G DEM-311GT D-LINK

Gigabitowy moduł światłowodowy DEM-311G DEM-311GT D-LINK
D-LINK
Gwarancja: 24 miesiące
Cena detal.netto: 264,00 zł
Cena detal.brutto: 324,72 zł
 
Dostępność: Na zam.
Czas realizacji:Prosimy o kontakt

Gigabitowy moduł światłowodowy  DEM-311G DEM-311GT D-LINK

Gigabitowy moduł światłowodowy DEM-311G DEM-311GT D-LINK
324,72 zł Brutto

Moduł jednomodowy SFP-203/5G, zas 20 km, do 1.25 Gb/s, IEEE 802.3z 1000Base-FX, 3.3 V DC SFP-203/5G DELTA

Moduł jednomodowy SFP-203/5G, zas 20 km, do 1.25 Gb/s, IEEE 802.3z 1000Base-FX, 3.3 V DC SFP-203/5G DELTA
DELTA
Gwarancja: 24 miesiące
Cena detal.netto: 98,00 zł
Cena detal.brutto: 120,54 zł
 
Dostępność: Na zam.
Czas realizacji:3 dni robocze

Moduł jednomodowy SFP-203/5G, zas 20 km, do 1.25 Gb/s, IEEE 802.3z 1000Base-FX, 3.3 V DC SFP-203/5G DELTA

Moduł jednomodowy SFP-203/5G, zas 20 km, do 1.25 Gb/s, IEEE 802.3z 1000Base-FX, 3.3 V DC SFP-203/5G DELTA
120,54 zł Brutto

Moduł jednomodowy SFP-205/3G, zas 20 km, do 1.25 Gb/s, IEEE 802.3z 1000Base-FX, 3.3 V DC SFP-205/3G DELTA

Moduł jednomodowy SFP-205/3G, zas 20 km, do 1.25 Gb/s, IEEE 802.3z 1000Base-FX, 3.3 V DC SFP-205/3G DELTA
DELTA
Gwarancja: 24 miesiące
Cena detal.netto: 94,71 zł
Cena detal.brutto: 116,49 zł
 
Dostępność: Na zam.
Czas realizacji:3 dni robocze

Moduł jednomodowy SFP-205/3G, zas 20 km, do 1.25 Gb/s, IEEE 802.3z 1000Base-FX, 3.3 V DC SFP-205/3G DELTA

Moduł jednomodowy SFP-205/3G, zas 20 km, do 1.25 Gb/s, IEEE 802.3z 1000Base-FX, 3.3 V DC SFP-205/3G DELTA
116,49 zł Brutto

Moduł jednomodowy 100Base-BX (200M) BX-100-20-W4-L METEL

Moduł jednomodowy 100Base-BX (200M) BX-100-20-W4-L METEL
METEL
Gwarancja: 60 miesięcy
Cena detal.netto: 261,00 zł
Cena detal.brutto: 321,03 zł
 
Dostępność: Na zam.
Czas realizacji:Prosimy o kontakt

Moduł jednomodowy 100Base-BX (200M) BX-100-20-W4-L METEL

Moduł jednomodowy 100Base-BX (200M) BX-100-20-W4-L METEL
321,03 zł Brutto

Moduł jednomodowy 100Base-BX (200M) BX-100-20-W5-L METEL

Moduł jednomodowy 100Base-BX (200M) BX-100-20-W5-L METEL
METEL
Gwarancja: 60 miesięcy
Cena detal.netto: 261,00 zł
Cena detal.brutto: 321,03 zł
 
Dostępność: Na zam.
Czas realizacji:Prosimy o kontakt

Moduł jednomodowy 100Base-BX (200M) BX-100-20-W5-L METEL

Moduł jednomodowy 100Base-BX (200M) BX-100-20-W5-L METEL
321,03 zł Brutto

Moduł jednomodowy 1000Base-BX (2G) BX-1000-20-W4-L METEL

Moduł jednomodowy 1000Base-BX (2G) BX-1000-20-W4-L METEL
METEL
Gwarancja: 60 miesięcy
Cena detal.netto: 580,00 zł
Cena detal.brutto: 713,40 zł
 
Dostępność: Na zam.
Czas realizacji:Prosimy o kontakt

Moduł jednomodowy 1000Base-BX (2G) BX-1000-20-W4-L METEL

Moduł jednomodowy 1000Base-BX (2G) BX-1000-20-W4-L METEL
713,40 zł Brutto

Moduł jednomodowy 1000Base-BX (2G) BX-1000-20-W5-L METEL

Moduł jednomodowy 1000Base-BX (2G) BX-1000-20-W5-L METEL
METEL
Gwarancja: 60 miesięcy
Cena detal.netto: 580,00 zł
Cena detal.brutto: 713,40 zł
 
Dostępność: Na zam.
Czas realizacji:Prosimy o kontakt

Moduł jednomodowy 1000Base-BX (2G) BX-1000-20-W5-L METEL

Moduł jednomodowy 1000Base-BX (2G) BX-1000-20-W5-L METEL
713,40 zł Brutto

Moduł SFP+ 10Gb/s,850nm, LC/UPC, 300m, wielomodowy S+85DLC03D MIKROTIK

Moduł SFP+ 10Gb/s,850nm, LC/UPC, 300m, wielomodowy S+85DLC03D MIKROTIK
Przejdź do produktu
        
Dział obsługi klienta

22 295 06 06

kontakt@ivolta.pl

Pracujemy

Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

Znajdź nas na portalach społecznościowych

Newsletter
Zapisz się aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach na swój adres e-mail

Administratorem Twoich danych osobowych jest Volta sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jutrzenki 94, 02-230 Warszawa.

Twoje dane osobowe przekazane podczas zapisywania się do usługi newsletter będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowej za pomocą e-mail, na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody.

Ponadto przetwarzamy Twoje dane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu w następujących celach:

  • prowadzenia przez nas działań marketingowych, w szczególności marketingu bezpośredniego naszych usług oraz towarów, ponieważ posiadamy prawnie uzasadniony interes w realizacji marketingu bezpośredniego
  • do celów analitycznych i statystycznych, ponieważ posiadamy prawnie uzasadniony interes w prowadzeniu analizy i statystyk Twojej aktywności związanej z usługą newsletter
  • badania Twoich preferencji i dopasowania reklam na podstawie przeglądanych przez Ciebie treści, ponieważ posiadamy prawnie uzasadniony interes w ustaleniu naszych produktów i usług, które mogą Cię interesować
  • oraz obrony lub dochodzenia naszych roszczeń, ponieważ posiadamy prawnie uzasadniony interes w możliwości dochodzenia lub obrony przed roszczeniami wynikającymi z zawartej umowy

Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji uzyskasz tutaj.


Płatności obsługuje PayUPłatności ratalne PayUZaufane opinie Ceneo.pl
×Porównywarka

Produkt został dodany do porównania. Produkty do porówniania możesz przeglądać w panelu "Moja ivolta".

×Dodano do koszyka
Produkt dodano do koszyka.

Kontynuuj zakupyZobacz koszyk
Sprawdź również:

×Oferta wysłana
Podaj adres email, na który ma zostać wysłana oferta.

×Oferta wysłana
Oferta została wysłana na adres e-mail: .

Informacja systemowa

Niniejszym informujemy, iż pobranie faktury korygującej w formie elektronicznej przez Klienta poprzez kliknięcie w link "Tak potwierdzam", jest równoznaczne z potwierdzeniem przez Klienta otrzymania przedmiotowej faktury. Dziękujemy i zapraszamy do ewentualnego kontaktu pod numerem 22 295 06 06.



Nie zgadzam sięTak potwierdzam