MENU

Waluta:
Konfiguratory Volta

Samodzielnie zbuduj własny system alarmowy lub zestaw telewizji dozorowej. Skorzystaj z poniższego konfiguratora. Z jego pomocą automatycznie powstanie zapytanie wg. którego nasi doświadczeni pracownicy przygotują najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wystarczy kliknąć
Zamknij

Akcesoria światłowodowe - Przełącznice i panele

Widok:
Adapter SM SC/APC simplex FOA-SCA-SMS ALANTEC
  • Twoja cena:
    2,41 zł
  • 1,96 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter SM SC/APC simplex
ALANTEC
  • Twoja cena:2,41 zł
  • 1,96 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Adapter SM SC duplex FOA-SC-SMD ALANTEC
  • Twoja cena:
    4,53 zł
  • 3,68 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter SM SC duplex
ALANTEC
  • Twoja cena:4,53 zł
  • 3,68 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Kaseta spawów światłowodowych FOC-12 ALANTEC
  • Twoja cena:
    9,21 zł
  • 7,49 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Kaseta spawów światłowodowych
ALANTEC
  • Twoja cena:9,21 zł
  • 7,49 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Osłonka spawu 45 mm (12szt) FOO-45 ALANTEC
  • Twoja cena:
    7,13 zł
  • 5,80 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Osłonka spawu 45 mm (12szt)
ALANTEC
  • Twoja cena:7,13 zł
  • 5,80 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Adapter SM SC simplex FOA-SC-SMS ALANTEC
  • Twoja cena:
    2,25 zł
  • 1,83 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter SM SC simplex
ALANTEC
  • Twoja cena:2,25 zł
  • 1,83 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Adapter światłowodowy SM LC FOA-LC-SMD ALANTEC
  • Twoja cena:
    8,60 zł
  • 6,99 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter światłowodowy SM LC
ALANTEC
  • Twoja cena:8,60 zł
  • 6,99 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Przełącznica światłowodowa FOP-1U-24SCD-C ALANTEC
  • Twoja cena:
    146,58 zł
  • 119,17 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Przełącznica światłowodowa
ALANTEC
  • Twoja cena:146,58 zł
  • 119,17 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Przełącznica światłowodowa 24xSC duplex 19" 1U FOP-1U-24SCD-S ALANTEC
  • Twoja cena:
    146,58 zł
  • 119,17 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Przełącznica światłowodowa
ALANTEC
  • Twoja cena:146,58 zł
  • 119,17 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Adapter światłowodowy multimodowy OM4 LC duplex FOA-LC-MMD-4 ALANTEC
  • Twoja cena:
    10,15 zł
  • 8,25 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter do interfejsu światłowodowego
ALANTEC
  • Twoja cena:10,15 zł
  • 8,25 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Adapter jednomodowy SM LC/PC duplex 7048 1 019-00-ISP ACE
  • Twoja cena:
    3,55 zł
  • 2,89 zł netto
  • Producent: ACE
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Gniazdo SM LC/PC dx
ACE
  • Twoja cena:3,55 zł
  • 2,89 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Przełącznica FTTx 4 złącza SC simplex FO-4S-5-N-1 ACE
  • Twoja cena:
    36,90 zł
  • 30,00 zł netto
  • Producent: ACE
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Przełącznica FTTx 4 złącza SC simplex
  • Ochrona: IP54
  • Max ilość adapterów: 4
  • Max ilość spawów: 4 (8 w przypadku układania osłonek kaskadowo)
  • Typ montażu: Naścienny
ACE
  • Twoja cena:36,90 zł
  • 30,00 zł netto

  • Dostępność:Chwilowy brak
  • Wysyłka:6 dni
Przełącznica FTTx na 6 złącz SC duplex FO-6D-13-N-1 ACE
  • Twoja cena:
    92,25 zł
  • 75,00 zł netto
  • Producent: ACE
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Przełącznica FTTx na 6 złącz SC duplex
  • Ochrona: IP54
  • Max ilość adapterów: 6
  • Max ilość spawów: 12 (24 w przypadku układania osłonek kaskadowo)
  • Typ montażu: Naścienny
ACE
  • Twoja cena:92,25 zł
  • 75,00 zł netto

  • Dostępność:Chwilowy brak
  • Wysyłka:7-14 dni roboczych
Przełącznica FTTx na 8 złącz SC simplex FO-8S-14-N-1 ACE
  • Twoja cena:
    94,71 zł
  • 77,00 zł netto
  • Producent: ACE
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Przełącznica FTTx na 8 złącz SC simplex
  • Ochrona: IP54
  • Max ilość adapterów: 8
  • Max ilość spawów: 16 (32 w przypadku układania osłonek kaskadowo)
  • Typ montażu: Naścienny
ACE
  • Twoja cena:94,71 zł
  • 77,00 zł netto

  • Dostępność:Chwilowy brak
  • Wysyłka:7-14 dni roboczych
Przełącznica światłowodowa FOP-1U-24SCS-C ALANTEC
  • Twoja cena:
    146,58 zł
  • 119,17 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Przełącznica światłowodowa
ALANTEC
  • Twoja cena:146,58 zł
  • 119,17 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Adapter światłowodowy multimodowy OM3 LC duplex FOA-LC-MMD-3 ALANTEC
  • Twoja cena:
    9,99 zł
  • 8,12 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter do interfejsu światłowodowego
ALANTEC
  • Twoja cena:9,99 zł
  • 8,12 zł netto

  • Dostępność:Na zam.
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Wyświetl po:

Akcesoria światłowodowe - Przełącznice i panele

Producenci

ALARMTECHASSA ABLOYATTEBOSCHCAMEDAHUAGAZEXGENWAYGORKEHIKVISIONMIKROTIKOPTIVA2BPULSARRISCOROGERSATELTEXECOMYOTOGI