MENU

Waluta:
Konfiguratory Volta

Skorzystaj z naszego konfiguratora i samodzielnie zbuduj własny system alarmowy lub zestaw telewizji dozorowej. Wystarczy, że wybierzesz rozwiązanie, którym jesteś zainteresowany i odpowiesz na kilka przygotowanych przez nas pytań. Na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi, nasi doświadczeni pracownicy przygotują i przedstawią Ci unikalną ofertę, w pełni dostosowaną do Twoich preferencji.

Wystarczy kliknąć
Zamknij

Akcesoria światłowodowe - Akcesoria

Widok:
Adapter SM SC/APC duplex FOA-SCA-SMD ALANTEC
  • Twoja cena:
    5,25 zł
  • 4,27 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter SM SC/APC duplex
ALANTEC
  • Twoja cena:5,25 zł
  • 4,27 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Adapter SM SC/APC simplex FOA-SCA-SMS ALANTEC
  • Twoja cena:
    2,66 zł
  • 2,16 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter SM SC/APC simplex
ALANTEC
  • Twoja cena:2,66 zł
  • 2,16 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Adapter SM SC duplex FOA-SC-SMD ALANTEC
  • Twoja cena:
    4,98 zł
  • 4,05 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter SM SC duplex
ALANTEC
  • Twoja cena:4,98 zł
  • 4,05 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Zaślepka otworu SC Simplex FOZ-SCS-C ALANTEC
  • Twoja cena:
    1,28 zł
  • 1,04 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Zaślepka otworu SC Simplex
ALANTEC
  • Twoja cena:1,28 zł
  • 1,04 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Kaseta spawów światłowodowych FOC-12 ALANTEC
  • Twoja cena:
    10,14 zł
  • 8,24 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Kaseta spawów światłowodowych
ALANTEC
  • Twoja cena:10,14 zł
  • 8,24 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Adapter SM SC simplex FOA-SC-SMS ALANTEC
  • Twoja cena:
    2,47 zł
  • 2,01 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter SM SC simplex
ALANTEC
  • Twoja cena:2,47 zł
  • 2,01 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Osłonka spawu 45 mm (12szt) FOO-45 ALANTEC
  • Twoja cena:
    7,85 zł
  • 6,38 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Osłonka spawu 45 mm (12szt)
ALANTEC
  • Twoja cena:7,85 zł
  • 6,38 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Adapter światłowodowy SM LC FOA-LC-SMD ALANTEC
  • Twoja cena:
    9,46 zł
  • 7,69 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter światłowodowy SM LC
ALANTEC
  • Twoja cena:9,46 zł
  • 7,69 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Termostat zamykający KTS ALANTEC
  • Twoja cena:
    54,45 zł
  • 44,27 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Termostat zamykający
ALANTEC
  • Twoja cena:54,45 zł
  • 44,27 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Adapter światłowodowy multimodowy OM3 LC duplex FOA-LC-MMD-3 ALANTEC
  • Twoja cena:
    10,98 zł
  • 8,93 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter do interfejsu światłowodowego
ALANTEC
  • Twoja cena:10,98 zł
  • 8,93 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Adapter światłowodowy multimodowy OM4 LC duplex FOA-LC-MMD-4 ALANTEC
  • Twoja cena:
    11,17 zł
  • 9,08 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter do interfejsu światłowodowego
ALANTEC
  • Twoja cena:11,17 zł
  • 9,08 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Kabel światłowodowy OS2 FTTH FOK-W2J-SM-A-C ALANTEC
  • Twoja cena:
    850,00 zł
  • 691,06 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Kabel światłowodowy
ALANTEC
  • Twoja cena:850,00 zł
  • 691,06 zł netto

  • Dostępność:Jest
  • Wysyłka:24h
Osłonka spawu 61 mm (100szt) FOO-61 ALANTEC
  • Twoja cena:
    55,10 zł
  • 44,80 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Osłonka spawu 61 mm (100szt)
ALANTEC
  • Twoja cena:55,10 zł
  • 44,80 zł netto

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Adapter 45x45 2xRJ45 z klapkami przeciwkurzowymi OS100 ALANTEC
  • Twoja cena:
    13,64 zł
  • 11,09 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Adapter 45x45 2xRJ45 z klapkami
ALANTEC
  • Twoja cena:13,64 zł
  • 11,09 zł netto

  • Dostępność:Chwilowy brak u producenta
  • Wysyłka:48h
Puszka + support (metalowy) + ramka 45x45 OS009 ALANTEC
  • Twoja cena:
    10,89 zł
  • 8,85 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Puszka + support (metalowy)
ALANTEC
  • Twoja cena:10,89 zł
  • 8,85 zł netto

  • Dostępność:Chwilowy brak u producenta
  • Wysyłka:48h
Wyświetl po:

Akcesoria światłowodowe - Akcesoria

Producenci

ALARMTECHASSA ABLOYATTEBOSCHCAMEDAHUAGAZEXGENWAYGORKEHIKVISIONMIKROTIKOPTIVA2BPULSARRISCOROGERSATELTEXECOMVOLT POLSKAYOTOGI