iVolta

MENU

Waluta:
Zamknij

Akcesoria światłowodowe - Pigtaile

Co to jest pigtail światłowodowy? To nic innego jak zakończenie kabla światowego, które z jednej strony jest wyposażone w złącze (wtyk). Poszczególne pigtaile różnią się od siebie nie tylko rodzajem złącza, ale również standardem polerowania, tłumiennością, typem włókna i innymi parametrami. Pigtaile światłowodowe są niezwykle użytecznymi elementami instalacji światłowodowej przeznaczonymi m.in. do precyzyjnego wyrównywania poszczególnych elementów instalacji. Asortyment sklepu iVolta.pl obejmuje wyłącznie wysokiej jakości pigtaile wykorzystywane zarówno w instalacjach jedno, jak i wielomodowych. Oferujemy produkty takich marek jak ACE, ALANTEC i innych.

Widok:
Pigtail SM 1J 9/125 wtyk LC dł. 2 m "EAS FOI-LC-9SM-2 ALANTEC
  • Twoja cena:
    9,38 zł
  • 7,63 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Pigtail SM 1J 9/125 wtyk LC dł. 2 m "EAS
  • Standard polerowania: PC
  • Typ włókna: G.652D
  • średnica rdzenia (µm): 9
  • średnica płaszcza (µm): 125
ALANTEC
  • Twoja cena:9,38 zł
  • 7,63 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC dł. 2 m "EAS FOI-SC-9SM-2 ALANTEC
  • Twoja cena:
    9,52 zł
  • 7,74 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC dł. 2 m "EAS
  • Standard polerowania: PC
  • Typ włókna: G.652D
  • średnica rdzenia (µm): 9
  • średnica płaszcza (µm): 125
ALANTEC
  • Twoja cena:9,52 zł
  • 7,74 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Gniazdo naścienne 2 x SC simplex, bez adapterów FOPA-2A-01 ALANTEC
  • Twoja cena:
    12,83 zł
  • 10,43 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Gniazdo naścienne FTTH 2C (2 x SC simple
ALANTEC
  • Twoja cena:12,83 zł
  • 10,43 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Pigtail SM 1J 9/125 FOI-SCA-9SM-2-G657A ALANTEC
  • Twoja cena:
    9,46 zł
  • 7,69 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Pigtail SM 1J 9/125
  • Standard polerowania: APC
  • Typ włókna: G.657.A2
  • średnica rdzenia (µm): 9
  • średnica płaszcza (µm): 125
ALANTEC
  • Twoja cena:9,46 zł
  • 7,69 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC/APC dł. 2 m "EASY STRIP" FOI-SCA-9SM-2-G652D ALANTEC
  • Twoja cena:
    9,46 zł
  • 7,69 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Pigtail SM
  • Standard polerowania: APC
  • Typ włókna: G.652D
  • średnica rdzenia (µm): 9
  • średnica płaszcza (µm): 125
ALANTEC
  • Twoja cena:9,46 zł
  • 7,69 zł netto

  • Dostępność:Dostępny
  • Wysyłka:24h
Pigtail MM OM3 1G 50/125 wtyk LC dł. 2 m FOI-LC-5MM-2-3 ALANTEC
  • Twoja cena:
    14,16 zł
  • 11,51 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Pigtail MM OM3 1G 50/125 wtyk LC
  • Długość: 2m
ALANTEC
  • Twoja cena:14,16 zł
  • 11,51 zł netto

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Pigtail SM 1J 9/125 (G.657.B3) wtyk SC/APC dł. 2 m FOI-SCA-9SM-2-G657B3 ALANTEC
  • Twoja cena:
    9,31 zł
  • 7,57 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Pigtail SM 1J 9/125
  • Długość: 2m
  • Standard polerowania: APC
  • Typ włókna: G.657.B3
  • zakończenie/polerowanie końca A: SC/APC
ALANTEC
  • Twoja cena:9,31 zł
  • 7,57 zł netto

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Szczelny panel abonencki 4 x SC simplex FOPA-4A-02 ALANTEC
  • Twoja cena:
    63,63 zł
  • 51,73 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Szczelny panel abonencki 4 x SC simplex
ALANTEC
  • Twoja cena:63,63 zł
  • 51,73 zł netto

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Pigtail MM 1J OM4 SC FOI-SC-5MM-2-4 ALANTEC
  • Twoja cena:
    14,19 zł
  • 11,54 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Pigtail MM 1J OM4 SC
  • Długość: 2m
  • Standard polerowania: PC
  • Typ włókna: Wielomodowe OM4
ALANTEC
  • Twoja cena:14,19 zł
  • 11,54 zł netto

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Gniazdo naścienne 4 x SC simplex bez adapterów FOPA-4A-01 ALANTEC
  • Twoja cena:
    46,37 zł
  • 37,70 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Gniazdo naścienne FTTH 4C (4 x SC simple
ALANTEC
  • Twoja cena:46,37 zł
  • 37,70 zł netto

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Pigtail MM OM3 1G 50/125 wtyk SC dł. 2 m FOI-SC-5MM-2-3 ALANTEC
  • Twoja cena:
    12,34 zł
  • 10,03 zł netto
  • Producent: ALANTEC
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ produktu: Pigtail MM 1J OM3 SC
  • Długość: 2m
  • zakończenie/polerowanie końca A: SC/PC
ALANTEC
  • Twoja cena:12,34 zł
  • 10,03 zł netto

  • Dostępność:Na zamówienie
  • Wysyłka:Prosimy o kontakt
Wyświetl po:

Akcesoria światłowodowe - Pigtaile

Co to jest pigtail światłowodowy? To nic innego jak zakończenie kabla światowego, które z jednej strony jest wyposażone w złącze (wtyk). Poszczególne pigtaile różnią się od siebie nie tylko rodzajem złącza, ale również standardem polerowania, tłumiennością, typem włókna i innymi parametrami. Pigtaile światłowodowe są niezwykle użytecznymi elementami instalacji światłowodowej przeznaczonymi m.in. do precyzyjnego wyrównywania poszczególnych elementów instalacji. Asortyment sklepu iVolta.pl obejmuje wyłącznie wysokiej jakości pigtaile wykorzystywane zarówno w instalacjach jedno, jak i wielomodowych. Oferujemy produkty takich marek jak ACE, ALANTEC i innych.


Pigtail światłowodowy - kluczowe informacje o przewodzie

W tej kategorii oferujemy pigtaile światłowodowe wyróżniające się niską tłumiennością i wysokim standardem polerowania (APC,PC). Powłoka LSOH (z ang. low smoke zero halogen, low smoke free of halogen) gwarantuje zredukowane do minimum wydzielanie gazów w trakcie ekspozycji na bardzo wysoką temperaturę. Pigtaile światłowodowe są w pełni zgodne obowiązującymi normami, w tym ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07, PN-EN 61754-18(U) i PN-EN50377-9-1. Najczęściej wykorzystuje się je do podłączenia urządzeń światłowodowych, a także zamykania spawów oraz tak zwanych szafek krzyżowych. Ponadto znajdują zastosowanie w gniazdach abonenckich.

Czytaj dalej...

Producenci

ALARMTECHASSA ABLOYATTEBOSCHCAMEDAHUAGAZEXGENWAYGORKEHIKVISIONMIKROTIKOPTIVA2BPULSARRISCOROGERSATELTEXECOMYOTOGIZKTeco